Połącz się z nami

Megan Fox szczerze o Hollywood: „Nie chciałam być widziana, oceniana, nie wychodziłam z domu”

Z życia gwiazd

Megan Fox szczerze o Hollywood: „Nie chciałam być widziana, oceniana, nie wychodziłam z domu”

Megan Fox została okrzyknięta najpiękniejszą kobietą na świecie, a jej kariera w Hollywood rozwinęła się w zadziwiająco szybkim tempie. Patrząc na jej doświadczenie czy zdjęcia z wielu imprez – jej życie wydaje się być idealne. Jednak niedawno udzieliła wywiadu – Megan Fox szczerze o ciemnych stronach Hollywood. Sprawdź, co powiedziała.

Megan Fox kariera rodzina

Megan Fox ma 33 lata i ogromne doświadczenie w świecie filmu i modelingu. Bardzo dobrze znana w świecie Hollywood. Zagrała między innymi w dwóch pierwszych częściach „Transformers” czy w „Jak stracić przyjaciół i zrazić do siebie ludzi”. Swoją karierę aktorską natomiast zaczęła w roku 2001, grając u boku sióstr Olsen.

Od roku 2010 jej mężem jest Austin Green. Para ma dwóch synów.

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

Post udostępniony przez Megan Fox (@meganfox)

Niestety życie aktorów w Hollywood nie zawsze jest idealne.

Megan Fox szczerze o życiu

W jednym z wywiadów aktorka opowiedziała o ciemnych stronach Hollywood, jak i o swoim zdrowiu psychicznym. Jak podaje magazyn People, Megan Fox powiedziała, że „bywały takie dni, kiedy nie wychodziłam z domu. Nie chciałam nic robić i nie chciałam, aby inni mnie widzieli”.

Te słowa mogą wiele osób zszokować, jednak praca w tym miejscu niesie za sobą wiele zagrożeń. Przede wszystkim wszechobecną presję, która wywiera ogromny wpływ, szczególnie na młode osoby.

W późniejszej części rozmowy, gwiazda wyznała, że w 2009 roku osiągnęła punkt krytyczny, po premierze filmu „Jennifer’s Body” kiedy była oceniana przez swój wygląd:

„To nie był tylko dzień premiery, to każdy dzień mojego życia, cały czas, przy każdym projekcie, nad którym pracowałam. To był dla mnie punkt krytyczny. Myślę, że miałam ogólne załamanie, gdyż nie chciałam nic robić. Nie chciałam, aby robiono mi zdjęcia, nie chciałam chodzić po czerwonym dywanie czy robić sesji zdjęciowych. Na każdym kroku bałam się oceny i tego, że zostanę wyśmiana”.

Megan Fox wspomniała również o tym, że już wcześniej publicznie mówiła o swoich problemach. Ludzie to bagatelizowali, a ich reakcje były bardzo nie na miejscu.

„Już wcześniej wspominałam o tym, że mnie też dotyczą te sprawy, że też mam ciemniejsze dni, kiedy nie potrafię sobie poradzić. Usłyszałam wtedy: No cóż, nie obchodzi nas to, zasługujesz na to. Wszyscy oceniają Cię na podstawie tego, jak wyglądasz lub jak się ubierasz”.

Coraz częściej ludzie otwarcie mówią o swoim zdrowiu psychicznym i cieszy nas fakt, iż stają się bardziej świadomi. Warto nieść pomoc osobom, które tego potrzebują i czasami sami sobie nie potrafią z tym poradzić. Podsumowując, szanujemy tak szczere wywiady, nie każdy by się na to odważył.

Wyświetl ten post na Instagramie.

NYT Outtakes ?

Post udostępniony przez Megan Fox (@meganfox)

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry