Połącz się z nami

Meghan i Harry POKAZALI ZDJĘCIE małego Archi’ego! Wcześniej miała miejsce SKANDALICZNA sytuacja!

Royal baby

Meghan i Harry POKAZALI ZDJĘCIE małego Archi’ego! Wcześniej miała miejsce SKANDALICZNA sytuacja!

W tym roku książę Harry na pewno nie mógł wymarzyć sobie lepszego Dnia Ojca. Na początku maja książę i księżna Sussex zostali szczęśliwymi rodzicami chłopca, któremu dali na imię Archi Harrison Mountbatten-Windsor. Teraz na ich profilu w mediach społecznościowych pochwalili się słodką fotografią malucha! Zobaczcie!

6 maja 2019 roku na świat przyszedł pierwszy syn księżnej Meghan i księcia Harry’ego. Narodziny ich synka były wydarzeniem na skalę światową, a książę Harry narodziny swojego pierworodnego skwitował słowami:

„Jest to najbardziej niesamowite przeżycie, jakie kiedykolwiek mogłem sobie wyobrazić”.

W Wielkiej Brytanii Dzień Ojca jest obchodzony w trzecią niedzielę czerwca i to właśnie z tej okazji Harry i Meghan Markle postanowili pokazać na swoim profilu w mediach społecznościowych przesłodkie zdjęcie chłopczyka. Na ich oficjalnym profilu na Instagramie pojawiła się fotografia, która pokazuje nieco więcej niż przy okazji Dnia Matki, kiedy do sieci również trafiła fotografia małego Archi’ego, która tamtym razem przedstawiała tylko małe stópki maluszka.

Parę godzin przed publikacją oficjalnego zdjęcia dziecka książęcej pary, na Twitterze pojawiła się fotografia, która przedstawiała uśmiechniętego malucha owiniętego w ręczniczek. Wszyscy byli przekonani, że to właśnie mały Archi Harrison jest na fotografii, pod którą pojawiło się tysiące komentarzy. Zachwytów nie było końca, a internet był wręcz rozgrzany do czerwoności.

Jednak jak się teraz okazuje, zdjęcie malucha w ręczniku nie ma nic wspólnego z małym Archim!
Pałac Kensington po kilku godzinach wydał oświadczenie, w którym poinformował opinię publiczną, że fotografia zamieszczona na Twitterze, jak i konto „SussexRoyal19” są fałszywe!

Teraz na zdjęciu wyraźnie widać twarz Archi’ego, który trzyma księcia Harry’ego za palec i patrzy wprost w obiektyw. Zdjęcie podpisali:

„Szczęśliwego Dnia Ojca! I wszystkiego najlepszego z okazji pierwszego Dnia Ojca dla księcia Sussex”.

Pod zdjęciem od razu pojawiły się tysiące komentarzy, w których fani książęcej pary nie szczędzili im komplementów. Wiele ciepłych i pełnych serdeczności słów było skierowanych właśnie w stronę małego Archi’ego, jak i również nie zabrakło tysiąca życzeń dla księcia Sussex z okazji jego pierwszego w życiu Dnia Ojca.

My również uważamy, że zdjęcie chłopca na oficjalnym profilu książęcej pary jest cudowne, pełne ciepła i czułości rodzicielskiej.

A Wam podoba się najnowsza fotografia małego Archi’ego Harrisona?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Royal baby

Do góry