Połącz się z nami

Meghan Markle i jej desperacka prośba ujrzała światło dzienne!

News

Meghan Markle i jej desperacka prośba ujrzała światło dzienne!

Meghan Markle podczas baby shower swojego synka, zwróciła się do personelu hotelu z nietypową prośbą. O co pytała Meghan? Znamy prośbę księżnej!

Tajemnicza prośba Meghan Markle

Księżna wyprawiła baby shower w jednym z najlepszym hoteli w w Nowym Jorku. Odbył się bowiem w pięciogwiazdkowym The Mark Hotel. Wydarzenie przyciągnęło tłumy paparazzich. Meghan dla zachowania pozorów, że nie sprawia jej radości obserwowanie przez paparazzich, poprosiła personel o nietypową rzecz. Obsługa hotelu miała ją wpuścić wejściem przeznaczonym tylko dla personelu. Do tej pory wszystko trzymano w tajemnicy. Jednak po przedstawieniu dokumentów z Departamentu Stanu USA, wszystko wyszło na jaw!

Ucieczka Meghan Markle z baby shower

Jak podaje raport, zamiary Meghan były szczere, chciała jedynie uniknąć wzbudzania zainteresowania mediów:

VIP (Meghan) wytłumaczyła, że jej zamiary dotyczyły jedynie zorganizowania wyjścia z hotelu. Całość miała sprawiać wrażenie na zdjęciach, że przynajmniej próbowała wymknąć się z hotelu, zamiast wyjść głównym wyjściem, gdyż wyglądałoby to, jakby cieszyła się zainteresowaniem mediów.

Jej proste żądanie sprawiło więcej zamieszania, niż Meghan mogła przypuszczać. Wszystko przez to, że w oryginalnym planie ułożenie czekających na księżną samochodów było całkowicie inne.

Baby shower synka Meghan Markle

To wydarzenie było niewątpliwie na najwyższym poziomie! Wzbudziło wiele zainteresowania zarówno ze strony mediów, jak i mieszkańców. Jednak biorąc po uwagę hollywoodzkie pochodzenie Meghan, powinna być przyzwyczajona do takiej atencji. Na liście gości widniały bowiem same sławne nazwiska. Na takim przyjęciu nie mogło przecież zabraknąć: Sereny Williams, Amal Clooney, a także najlepszej przyjaciółki księżnej – Jessici Mulroney, jak również Gayle’a Kinga. Co więcej, tak huczne wydarzenie zablokowało mnóstwo ulic w Nowym Jorku, powodując liczne korki oraz zakłócenia w komunikacji. Oprócz tego, fani i prasa ustawili się wzdłuż barierek po wschodniej stronie Manhattanu, w nadziei na zobaczenie choć chwili z baby shower synka Meghan.

View this post on Instagram

???

A post shared by Prince Harry, Duke of Sussex (@princeharry_2018) on

Mimo, że księżna chciała uniknąć wzbudzania zainteresowania mediów swoją osobą, wszystko poszło na marne. Były aktor serialu „W garniturach” przyciągnął swoją osobą wiele krytyki. Co więcej, pojawiła się fala negatywnych komentarzy, która dotyczyła wydanej kwoty na baby shower. Według ludzi, wydarzenie było zbyt kosztowne!

A co wy sądzicie o zachowaniu Meghan Markle, czy rzeczywiście jej zamiary były szczere, czy może chciała przyciągnąć jeszcze większe zainteresowanie mediów?

źródła zdjęć: Instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry