Meghan Markle urodziła! Znamy już imię dziewczynki

6 czerwca 2021
Przez: : MC

Media na całym świecie z zapartym tchem śledziły losy Meghan i Harry’ego, z niecierpliwością wyczekując drugiego potomka pary. Okazuje się, że Meghan Markle już urodziła! Poznajcie szczegóły!

Zobacz także: Książka Meghan Markle

Przebieg ciąży

Losy Meghan i Harry’ego śledzą media z całego świata. Para cieszy ogromną popularnością również ze względu na swoją nietypową historię. Warto bowiem wspomnieć, że małżonkowie zrzekli się tytułów szlacheckich i postanowili rozpocząć nowe życie w Stanach Zjednoczonych. Po wielu kontrowersjach dotyczących Meghan i Harry’ego, w mediach pojawiła się informacja, która ponownie poruszyła cały świat. Dokładnie w Walentynki, czyli 14 lutego amerykański tygodnik People poinformował, że wkrótce na świecie pojawi się drugi potomek pary.

Warto wspomnieć, że 6 maja 2019 roku na świat przyszedł Archie Mountbatten-Windsor, syn Meghan Markle i księcia Harry’ego. Chłopiec został ochrzczony zaledwie 2 miesiące po narodzinach i ma dwa obywatelstwa – amerykańskie i brytyjskie.

Po narodzinach Archie’ego w mediach wielokrotnie pojawiały się doniesienia dotyczące rzekomej ciąży Meghan, jednak wiele z nich okazywało się jedynie plotkami. W listopadzie 2020 roku Markle zdecydowała się na niezwykle szczere wyznanie. Napisała felieton, w którym wyznała, że w lipcu 2020 roku roku poroniła.

Meghan Markle urodziła

Podczas wywiadu u Oprah Winfrey, Meghan zdradziła płeć dziecka! Już wtedy wyjawiła, że Archie będzie miał siostrzyczkę.

„Jestem po prostu wdzięczny… mieć chłopca, a potem dziewczynkę, czego chcieć więcej? Mamy naszą rodzinę” – dodał szczęśliwy Harry. 

Po wieli miesiącach radosnego oczekiwania na córeczkę, Meghan Markle urodziła. Książęca para powitała na świecie drugą pociechę. Okazuje się, że była księżna wydała na świat drugie dziecko w miniony piątek. O radosnej nowinie poinformowali dumni rodzice za pośrednictwem specjalnego oświadczenia. Meghan i Harry podali także imię dziewczynki.

“Lili urodziła się w piątek, 4 czerwca o godzinie 11:40 przy zaufanej opiece lekarzy i personelu w szpitalu Santa Barbara Cottage w Kalifornii. Ważyła 3,5 kg. Zarówno matka, jak i dziecko są zdrowe, czują się dobrze i odpoczywają w domu” – czytamy

Co ciekawe, pełne imię córki Sussexów brzmi Lilibet. Z pewnością jest to hołd w kierunku królowej Elżbiety II, którą tak właśnie nazywają najbliżsi. Dziewczynka otrzymała także drugie imię Diana, aby uczcić nieżyjącą już mamę Harry’ego.

“Lili otrzymała imię po swojej prababci, Jej Wysokości Królowej, której rodzinnym pseudonimem jest Lilibet. Jej drugie imię, Diana, zostało wybrane, by uczcić jej ukochaną nieżyjącą babcię, księżną Walii. To drugie dziecko pary, która wychowuje również 2-letniego syna Archiego Harrisona Mountbattena-Windsora. Książę i księżna dziękują za wszystkie miłe życzenia i modlitwy, gdy cieszą się tym wyjątkowym czasem jako rodzina”

Gratulujemy!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej