Meghan Markle zdradziła płeć dziecka – wiemy, kiedy potomek Meghan i Harry’ego przyjdzie na świat!

8 marca 2021
Przez: : MC

Ciąża Meghan Markle to jeden z najgorętszych tematów na całym świecie. W najnowszym wywiadzie z Oprah Winfrey zdradziła płeć dziecka! Co więcej wiemy, kiedy potomek Meghan i Harry’ego przyjdzie na świat.

Losy Meghan i Harry’ego śledzą media z całego świata. Nie da się ukryć, że wyjątkowa historia pary dodatkowo wpłynęła na ich popularność. Przypomnijmy, że para postanowiła zrezygnować ze swoich tytułów szlacheckich i wyprowadzić się do Stanów Zjednoczonych, gdzie rozpoczęli życie na nowo.

Meghan Markle jest w ciąży

Meghan Markle i książę Harry są szczęśliwymi rodzicami. Przypomnijmy, że 6 maja 2019 roku na świat przyszedł Archie Mountbatten-Windsor. Nie da się ukryć, że narodziny dziecka były wydarzeniem, które śledziły media na całym świecie. Chłopiec został ochrzczony zaledwie 2 miesiące po narodzinach i ma dwa obywatelstwa – amerykańskie i brytyjskie. W listopadzie 2020 roku Meghan Markle zdecydowała się na niezwykle osobisty felieton, w którym wyznała, że w lipcu ubiegłego roku poroniła. Tabloidy wielokrotnie sugerowały, że Meghan jest w ciąży, jednak większość podejrzeń nie była prawdą. W połowie lutego magazyn “People” jako pierwszy poinformował, że Meghan i Harry po raz drugi zostaną rodzicami.

Zobacz także: Imię drugiego dziecka Meghan i Harry’ego
Zobacz także: Ciężarna Meghan wraca do telewizji

Znamy płeć drugiego dziecka Meghan i Harry’ego

Meghan i Harry coraz bardziej się otwierają i zdradzają kolejne szczegóły dotyczące ich życia. W nocy opublikowano długo wyczekiwany wywiad pary u Oprah Winfrey. Meghan Markle zdradziła płeć dziecka! Z rozmowy dowiadujemy się, że już wkrótce na świat przyjdzie córeczka pary!

“Jestem po prostu wdzięczny… mieć chłopca, a potem dziewczynkę, czego chcieć więcej? Mamy naszą rodzinę” – powiedział szczęśliwy Harry. 

Z wywiadu wynika również, że dziewczynka urodzi się latem. Ponadto Meghan i Harry zgodnie stwierdzili, że po narodzinach córki nie planują kolejnego dziecka.

Zobacz także: Meghan Markle u Oprah Winfrey w sukience za 20 tys. złotych

Meghan Markle zdradziła płeć dziecka! Już wkrótce para przywita na świecie córeczkę. Gratulujemy!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej