Połącz się z nami

Metamorfoza Andrzeja Grabowskiego jest szokująca! Kogo Wam teraz przypomina?

Andrzej Grabowski

Moda i uroda

Metamorfoza Andrzeja Grabowskiego jest szokująca! Kogo Wam teraz przypomina?

Andrzej Grabowski może zszokować wielu swoich fanów obecnym wyglądem. Zobaczcie, do kogo porównują go internauci! Metamorfoza Andrzeja Grabowskiego jest szokująca!

Andrzeja Grabowskiego nie trzeba nikomu przedstawiać. Każdy miłośnik kina zapewne kojarzy jego nazwisko. Największą popularność zyskał dzięki roli Ferdynanda Kiepskiego w serialu „Świat według Kiepskich”. Oprócz tego na swoim koncie ma wiele świetnych ról m.in. aspiranta sztabowego Jacka Goca „Gebelsa”, w filmie pt.: „Pit Bull” czy Doktora Granady w filmie „Pod mocnym Aniołem”. Dzięki licznym rolom, które zgromadził przez lata na swoim koncie zyskał rzeszę fanów swojego talentu aktorskiego, którzy wyczekują kolejnych produkcji z jego udziałem.

Warto zwrócić uwagę, jak ogromną metamorfozę przeszedł aktor na przełomie lat. Podczas jednego z wywiadów zdradził, że udało zrzucić mu się aż 40 kilogramów. Ze względów zdrowotnych zdecydował się poddać operacji wycięcia fragmentu żołądka, co przyczyniło się do zmniejszenia wielkości posiłków, a co za tym idzie przyswajaniu mniejszej ilości kalorii. Dzięki temu aktor zrzucił wiele zbędnych kilogramów.

Od marca 2014 roku Andrzej Grabowski jest jurorem tanecznego programu rozrywkowego „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Aktor niejednokrotnie utwierdzał nas w przekonaniu, że nową rolę traktuje jako świetną przygodę. Sam nigdy nie tańczył, jednak posiada wiedzę o tańcu, a właściwie ruchu, której nauczył się podczas studiów w szkole teatralnej. Jako juror nie skupia się na stronie technicznej tancerzy, a ocenia stronę artystyczną zwracając przy tym uwagę na charyzmę gwiazd. Często decyduje się również na zabawne i trafne uwagi, które rozbawiają widzów programu.

Metamorfoza Andrzeja Grabowskiego jest szokująca!

Grabowski zwrócił na siebie wzrok widzów tanecznego show ze względu na nowy image, który prezentuje od pewnego czasu. Aktor zapuścił włosy i brodę, a dodatkowo cały posiwiał. To wszystko bardzo zmieniło jego wygląd. W sieci można znaleźć komentarze, w których internauci porównują go do nikogo innego, jak samego świętego Mikołaja! Sami zobaczcie i oceńcie jego nowy wygląd!

Jak podoba się Wam nowy wizerunek Adnrzeja Grabowskiego?

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry