Połącz się z nami

Metamorfoza Krzysztofa Skiby. Muzyk schudł prawie 30 kg. Zobaczcie!

metamorfoza krzysztofa skiby

Zdrowie i dieta

Metamorfoza Krzysztofa Skiby. Muzyk schudł prawie 30 kg. Zobaczcie!

Jeszcze w ubiegłym roku o tej samej porze lider zespołu „Big Cyc” rzeczywiście wyglądał zupełnie inaczej. Przez te miesiące przeszedł imponującą przemianę, pozbywając się nadmiaru kilogramów. Teraz bowiem waży jakieś 30 kg mniej. W wywiadzie opowiedział zaś, jak tego dokonał. Metamorfoza Krzysztofa Skiby! Zobaczcie koniecznie, jak teraz wygląda.

Krzysztof Skiba to muzyk, satyryk i felietonista, a także członek zespołu „Big Cyc”. Jest absolwentem kulturoznawstwa na Wydziale Teorii Literatury, Teatru i Filmu Uniwersytetu Łódzkiego. W trakcie studiów udzielał się w kabarecie, którego był również współzałożycielem, ponadto występował także w teatrze.

Po zakończeniu studiów wrócił do Gdańska, a od 1988 roku związany jest z zespołem „Big Cyc”. Jest tam wokalistą, a także odpowiada za teksty piosenek. Faktycznie na sześciu pierwszych płytach grupy, są wyłącznie jego teksty.

Krzysztof równolegle z działalnością muzyczną publikuje swe felietony i opowiadania, jednak to właśnie dzięki zespołowi zyskał rozpoznawalność. Dziś zaś jego osobę nikomu chyba nie trzeba przedstawiać.

Metamorfoza Krzysztofa Skiby

Trzeba przyznać, że wiele osób w pamięci ma postać Krzysztofa Skiby raczej z większą masą ciała. Jednak to już przeszłość, bo muzyk schudł 28 kg. Jak tego dokonał, opowiedział zaś, jakiś czas temu w studio Dzień Dobry TVN.

„Podczas wywiadu w programie Dzień Dobry TVN po raz pierwszy mówiłem o zdrowej diecie i odchudzaniu, a nie o muzyce i piosenkach Big Cyca: )” – napisał na Instagramie muzyk.

Akurat w jego przypadku były to dobre skutki pandemii, ponieważ dynamiczne życie, ciągłe koncerty nieregularne jedzenie, nie pomagały w walce z nadwagą. Chwila zatrzymania, która miała miejsce w marcu, pozwoliła mu zwolnić tempo, zadbać o dietę i zdrowy tryb życia.

Zobaczcie zatem muzyka w nowym wydaniu.

Metamorfoza Krzysztofa Skiby. Jak tego dokonał?

Muzyk przyznał, że wiedział, że pandemia grozi totalnym bezruchem i siedzącym trybem życia. Dlatego postanowił zrobić temu na przekór, wykorzystać ten czas dla zdrowia i przejść na radykalną dietę. Postanowił wyeliminować z diety były słodycze i alkohol. Następnie wszystkie tłuste, staropolskie potrawy, w tym mięsa, ponadto pilnował regularności posiłków. Jadł często, a małe porcje, pił też dużo wody. Krzysztof wyznał, że pierwsze 10 kg schudł sam, jednak dalszy sukces zawdzięcza pani dietetyk.

Jak zobaczyłem te przepisy i dużo dań wegetariańskich, wegańskich, mięso gotowane, to stwierdziłem, że tego się nie da zrobić. Jednak się dało. Gdyby to nie było dobre i smaczne, to pewnie bym się poddał. To nie były jakieś nadludzkie wyrzeczenia” powiedział Skiba

Krzysztof zdradził również, że do zdrowej diety dołączył także aktywność fizyczną. Spacery po lesie, marsz, a kolejno przeszedł nawet do biegu.

Jak widzimy, Krzysztof dla zdrowia potrafił, odstawić nawet na bok rock 'n roll -owe życie, co mogłoby wydawać się niemożliwe. Z pewnością stał się inspiracją do wielu.

My gratulujemy takiego wyniku!

Zobaczcie także: Aneta Zając schudła 10 kg! Znamy jej dietę!

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry