Połącz się z nami

Pamiętacie Sandrę z pierwszej edycji „Hotelu Paradise”? Jej nowa fryzura zaskakuje!

Metamorfoza Sandry z Hotelu Paradise

Moda i uroda

Pamiętacie Sandrę z pierwszej edycji „Hotelu Paradise”? Jej nowa fryzura zaskakuje!

Sandra to jedna z uczestniczek pierwszej edycji popularnego programu, jakim jest Hotel Paradise. Wokół jej osoby było naprawdę głośno. Kiedy jej sojusz z Maćkiem dobiegł końca – Sandra zaczęła ostrą grę. Choć nie doszła do finału, w dalszym ciągu pozostaje jedną z najbardziej zapamiętanych uczestniczek pierwszej edycji. Zobaczcie, jak obecnie prezentuje się Sandra. Nas szczególnie zaskoczyła jej nowa fryzura.

View this post on Instagram

A post shared by Sandra Mosakowska (@rasowasarna)

Hotel Paradise

Hotel Paradise to produkcja , która cieszyła się wielkim zainteresowaniem ze strony widzów. Wiele fanów tego reality-show zasiadało po przed telewizory śledząc perypetie rajskich uczestników. W programie nie brakowało emocji. Uczestnicy wiązali się ze sobą, powstawały związki. Część z nich nawiązywała przyjacielskie relacje, które obecne są do dnia dzisiejszego oraz byliśmy świadkami sojuszy, które miały doprowadzić uczestników jak najbliżej finału i umożliwić wygraną.

Sandra Mosakowska

Jedną z uczestniczek, która pozostała najbardziej zapamiętana jest Sandra Mosakowska.

Sandra w programie Hotel Paradise sparowała się z Maćkiem, z którym połączyła ją przyjacielska więź. Sandra i Maciek byli wobec siebie bardzo lojalni, to jednak zmieniło się, kiedy do programu weszła Marta. Nowa uczestniczka sporo zamieszała, przez co Sandra zakończyła swoją relację z Maćkiem i od tego czasu zaczęła ostrą grę.

View this post on Instagram

A post shared by Sandra Mosakowska (@rasowasarna)

Metamorfoza Sandry

Po zakończonym programie Sandra preniosła się do social mediów, gdzie aktywnie prowadzi swój profil na portalu Instagram. Obecnie obserwują ją ponad 80 tysięcy fanów, a liczba ta wciąż rośnie w górę. Każdy widz programu doskonale wie, jak wyglądała Sandra w programie – wyróżniała się szczupłą sylwetką i wysokim wzrostem. Byłą również platynową blondynką o długich włosach.

Na kilku ostatnich zdjęciach udostępnionych na Instagramie wygląd Sandry mógł Was niemało zaskoczyć. Sandra na kilku najnowszych zdjęciach, które opublikowała na swoim Instagramie, zaprezentowała swoją przemianę. Metamorfoza uczestniczki Hotelu Paradise wynikała z jej nowej fryzury.

Oczywiście, jest to tylko peruka a nie stała zmiana, niemniej jednak sami zobaczcie, bo zmiana jest ogromna!

Jak podoba się Wam chwilowa metamorfoza byłej uczestniczki Hotelu Paradise?

Zobacz także: Sandra na odważnych ujęciach – WOW!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry