Michał ,,Bagietka Michael’’ Gorzelanczyk: [wiek, kariera, Prime MMA, Instagram]

28 czerwca 2022
Przez: : KS

Michał Gorzelanczyk w sieci jest znany szerszej widowni, a zwłaszcza internautom jako Bagietka Michael. Nie da się ukryć, że wzbudza duże zainteresowanie, a jego poczynania w sieci śledzi wiele osób. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jego temat, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Bagietka Michael: wiek

Nie da się ukryć, że duże zainteresowanie internautów wzbudza także życie prywatne Bagietki Michaela. Niestety, w sieci na próżno szukać informacji na temat jego wieku. To jak do tej pory pozostawało tajemnicą, choć być może Michał zdecyduje się zdradzić ten sekret jeszcze przed walką na Prime MMA 2: Kosmos.

Co ciekawe, z social mediów Michała Gorzelanczyka można dowiedzieć się, że na co dzień pracuje w branży remontowej. W związku z tym, aktywność w sieci nie jest jedynym zajęciem, które na co dzień wykonuje.

Więcej informacji, o życiu prywatnym Michaela szukać na próżno. Może w przyszłości zdecyduje się zdradzić coś więcej.

Michał Gorzelanczyk
Bagietka Michael

Zobacz także: Co wiemy o Redzie, który zawalczy na Prime MMA 2?

Bagietka Michał: Prime MMA

Słynny Bagietka już jakiś czas temu ogłosił, że rozpoczął przygotowania do walki podczas gali Prime MMA 2: Kosmos. Jak się okazuje, jego przeciwnikiem 9 lipca 2022 roku w Gdynia Arena będzie Jan Patecki znany w sieci także jako Pacio.

Sam Michał Gorzelanczyk zapewnia, że oktagonie nie zabraknie emocji. Duże zainteresowanie wzbudził już podczas pierwszej konferencji poprzedzającej gale. Jak oceniacie jego szanse na zwycięstwo?

Michał Gorzelanczyk: Instagram

Bagietka Michael prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @bagietka.michael. Co ciekawe, na chwilę obecną jego aktywność śledzi tam prawie 90 tysięcy użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej