Połącz się z nami

Michał Bartkiewicz: [wiek, Taniec z gwiazdami, kariera, Instagram]

Opisy gwiazd

Michał Bartkiewicz: [wiek, Taniec z gwiazdami, kariera, Instagram]

Michał Bartkiewicz to tancerz, który po programie ,,Taniec z gwiazdami’’ zyskał bardzo dużą rozpoznawalność. Na chwilę obecną, może pochwalić się naprawdę liczną grupą fanów. Możemy spodziewać się, że to nie ostatnia edycja, w której zobaczymy go w tanecznym show. Jeśli chcecie dowiedzieć się o nim więcej, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Michał Bartkiewicz (@bartkiewiczmichal)

Michał Bartkiewicz: wiek

Z profilu Bartkiewicza na Instagramie dowiemy się, że ma 25 lat. To informacja, o którą zadaje sobie pytanie wielu widzów. Od pierwszego występu na antenie Polsatu zdobył dużą sympatię oglądających. Można pokusić się o stwierdzenie, że uśmiech niemal nie schodzi mu z twarzy. Zrobił wrażenie mężczyzny, który zaraża wszystkich wokół pozytywną energią.

Michał Bartkiewicz: kariera

Zaraz po oficjalnym przedstawieniu go przez produkcję ,,Tańca z gwiazdami’’, tancerz przywitał się ze wszystkimi obserwatorami krótkim przedstawieniem swojej osoby. Między innymi zdradził, że na treningi taneczne uczęszcza od 10. roku życia. Wiadomo również, że podczas swojej kariery zdobył już tytuł Mistrza Polski. Najmocniej czuje się w tańcach latynoamerykańskich, co z resztą nie raz udowodnił na antenie. Na swoim koncie ma także liczne udziały w międzynarodowych turniejach. Jego partnerkami były Natalia Głębocka oraz Wiktoria Omyła. Co ciekawe, one również występowały w najpopularniejszym polskim tanecznym show.

Michał Bartkiewicz: Taniec z gwiazdami

O takim debiucie w ,,Tańcu z gwiazdami’’ może marzyć każdy tancerz. Bartkiewicz zalicza się do grupy trenerów, którym udało się zdobyć Złotą Kulę. Jego partnerką w programie była Edyta Zając. Para wyznała, że połączyły ich nie tylko wielogodzinne treningi, ale także przyjaźń, która będzie towarzyszyła im także po zakończeniu emisji. Razem udowodnili, że jeśli się czegoś pragnie, ciężką pracą można zajść na sam szczyt.

Michał Bartkiewicz: Instagram

Michał prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @bartkiewiczmichal. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 10 tysięcy użytkowników tego serwisu.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry