Połącz się z nami

Michał Cholewiński: [kim jest?, wiek, kariera, żona, oświadczenie, Instagram]

Opisy gwiazd

Michał Cholewiński: [kim jest?, wiek, kariera, żona, oświadczenie, Instagram]

Michał Cholewiński to jeden z najpopularniejszych dziennikarzy telewizyjnych w Polsce. Cieszy się naprawdę dużą sympatią ze strony widzów. Jakiś czas temu, na antenie powiedział coś, co wywołało duże poruszenie. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jego temat, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Michał Cholewiński: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Cholewiński urodził się 1 kwietnia 1980 roku. W związku z tym, ma 40 lat. Pochodzi z Warszawy. Dużą niespodzianką dla wielu może być fakt, że z wykształcenia jest prawnikiem. Co ciekawe, kilka lat temu pojawiła się informacja, że był najlepiej zarabiającym dziennikarzem w stacji, dla której wtedy pracował.

Michał Cholewiński: kariera

Pierwszą stacją, z którą się związał był łódzki oddział TVP 3. Następnie podjął współpracę z TVN 24. Od 2008 roku zaczął pojawiać się w serwisach informacyjnych. Ostatecznie przeniósł się do TVP Info. Jednakże, największą rozpoznawalność przyniosło mu prowadzenie ,,Teleexpressu’’ oraz ,,Teleexpresu Extra’’. Oprócz tego, był współgospodarzem programu ,,Dzień dobry, Polsko!’’. Widzowie mogą kojarzyć go również ze studia specjalnego podczas światowych Dni Młodzieży w 2016 roku.

Michał Cholewiński: żona

Okazuje się, że praca w TVP Info przyniosła mu nie tylko spełnienie zawodowe. Mianowicie, poznał tam swoją przyszłą żonę. Alina Biały to także dziennikarka pracująca w stacji TVP Info. Razem wychowują syna Jasia, który przyszedł na świat w 2010 roku.

Michał Cholewiński: oświadczenie

Duże zamieszanie wywołało jego oświadczenie na antenie, w którym wyznał, iż nie rozumie, dlaczego Trybunał Konstytucyjny akurat w tak newralgicznym czasie podjął się wprowadzania ustaw. Wiele osób popiera jego zdanie, lecz nie każdy zdecydowałby się wyrazić swoje poglądy publicznie.

Michał Cholewiński: Instagram

Co ciekawe, Cholewiński należy do grona osób, które nie prowadzą własnego profili w mediach społecznościowych. W związku z tym, na próżno szukać jego konta na Instagramie.

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry