Połącz się z nami

Michał Cieślak: [kim jest?, wiek, boks, kariera, Instagram]

Opisy gwiazd

Michał Cieślak: [kim jest?, wiek, boks, kariera, Instagram]

Michał Cieślak to bokser, o którym już od pewnego czasu jest głośno w świecie sportowym. Niebawem rękawice skrzyżuje podczas gali Polsat Boxing Night. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o przebiegu kariery, ale także życiu prywatnym sportowca, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Michał Cieślak: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że rodzinnym miastem Michała jest Radom. Urodził się 19 kwietnia 1989 roku, w związku z czym ma 31 lat. Jest bokserem w kategorii wagowej junior ciężkiej. Jego trenerzy, w wywiadach często podkreślają, jak wiele czasu poświęca na ciężkie treningi, czego efekty niejednokrotnie pokazał już na ringu. Ma jasno wyznaczone cele, które w najbliższej przyszłości chce zrealizować.

Michał Cieślak: kariera

Cieślak swoją przygodę z boksem zaczął od amatorskich walk. Jako wychowanek BTS Broni Radom, stoczył aż 120 pojedynków, z czego 90 zwyciężył. Na swoim koncie ma dwa srebrne medale Mistrzostw Polski Seniorów oraz Młodzieżowe Mistrzostwo Polski. Następnie był trenowany przez osobistości znane w polskim boksie. Dotychczas stoczył 21 zawodowych walk, z czego wygrał 19.

Michał Cieślak: boks

Półtora roku temu stanął na ringu do walki o międzynarodowy pas mistrza Polski w kategorii wagowej junior ciężkiej. Już w drugiej rundzie pokonał swojego rywala, tym samym zdobywając tytuł. Na początku 2020 roku, o pas WBC zawalczył z Ilunga Makabu reprezentującym Republikę Konga. Niestety przez jednogłośną punktacją sędziów musiał uznać wyższość przeciwnika.

Michał Cieślak: Polsat Boxing Night

Już 5 grudnia Cieślak stanie do walki podczas Polsat Boxing Night. W walce wieczoru zmierzy się z Tayloerm Mabika. Gabończyk liczy, iż uda mu się pokonać Polaka, który chce odbudować passę zwycięstw po ostatniej przegranej.

Michał Cieślak: Instagram

Bokser swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @michal_cieslak_boks_. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 5 tysięcy użytkowników. Mężczyzna pokazuje tam nie tylko treningi i walki, ale także zdradza odrobinę życia prywatnego.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry