Michał Czernecki: [wiek, filmy, Motyw, żona, Instagram]

23 kwietnia 2020
Przez: : KS

Michał Czernecki to jeden z nielicznych aktorów, którzy grubą linią oddzielają swoje życie prywatne od zawodowego. W związku z tym jest bardzo tajemniczą osobą, na temat której w sieci na próżno szukać informacji o życiu prywatnym. Mimo to, cieszy się dużą sympatią wśród odbiorców. Sprawdźmy zatem, co wiadomo na jego temat!

Michał Czernecki: wiek

Aktor urodził się w Sosnowcu 4 kwietnia 1978 roku i tam też mieszkał w latach dorastania. Niestety, nie miał tak pogodnego dzieciństwa, jak większość rówieśników. W młodym wieku jego ojciec przegrał z chorobą nowotworową, a on dokonał dwóch prób samobójczych. Początkowo swoją przyszłość wiązał z pilotowaniem myśliwca, jednakże, jego plany uległy zmianie i został absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie.

Michał Czernecki: filmy

Na swoim koncie ma całkiem pokaźną filmografię. Wśród innych wyróżniał się już podczas studiów, a co więcej, zdobywał nagrody za swoje role. Doskonale odnajduje się również na deskach teatru, za co również był niejednokrotnie wyróżniany. Pierwsza poważna produkcja, w której wystąpił to Karol. Człowiek, który został papieżem. Oprócz tego, zagrał między innymi w Planecie singli oraz Podatku od miłości. Telewidzowie mogli oglądać go w serialach Pierwsza miłość, Na dobre i na złe oraz Diagnoza.

Ostatnią produkcją telewizyjną, w której wystąpił był serial emitowany na antenie TVN pod tytułem Motyw. Wcielił się tam w rolę komisarza Pawła Szulca, który według niego był jedna z najciekawszych postaci w serialu.

Zobacz także: Czernecki zagrał z Kuleszą w serialu Skazana! To hit wśród seriali!

Aktor Michał Czernecki.
Michał Czernecki

Michał Czernecki: żona

Na temat jego życia rodzinnego wiadomo niewiele. Aktor często podkreśla tylko uczucie, jakie łączy go z żoną Magdaleną. Razem wychowują dwóch synów: Piotra i Franciszka.

Michał Czernecki: Instagram

Z Instagrama zniknął profil aktora. Jak wiadomo unika on rozgłosu i być może to spowodowało, że postanowił usunąć swoje konto z mediów społecznościowych.

Źródło: wikipedia

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz