Michał Gała: [wiek, Top Model, Fame MMA, Instagram]

7 października 2019
Przez: : KS

Program Top Model dostarcza telewidzom z odcinka na odcinek coraz więcej emocji. Uczestnicy powoli zgłębiają tajniki modelingu i dowiadują się, jak wygląda profesjonalna praca w tym zawodzie. Jednym z najbardziej intrygujących początkujących modeli jest Michał Gała. Co wiadomo na temat tego przebojowego chłopaka? Sprawdźmy!

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez (@michalgala_official)

Michał Gała: wiek

Michał ma 22 lat. Pochodzi z małej wioski Trzebiechów i zupełnie nie kryje się z tym, że nadal tam mieszka. Jest absolwentem Technikum Ochrony Środowiska w Zielonej Górze. Jego pasją jest ćwiczenie na siłowni, co niewątpliwie widać gołym okiem. Oprócz tego, lubi biegać i nagrywać filmiki, które później udostępnia na serwisach społecznościowych. Aktualnie, skupia się na rozwoju osobistym i chce zrealizować wszystkie cale, które sobie wyznaczył.

Michał Gała: Top Model

Co ciekawe, do udziału w programie namówił go przyjaciel. Sam nie czuł się na tyle pewny, żeby podjąć taką decyzje. Na casting zgłosił się drogą internetową. Kiedy miał szansę zaprezentować się przed jurorami, wykorzystał ją najlepiej jak mógł. Mianowice, jego warunki fizyczne, które robią wrażenie połączył z poczuciem humoru. Efektem było zakwalifikowanie się do następnej części programu. Jednakże, podczas pracy z fotografami musiał niejednokrotnie udowodnić, że potrafi zachowywać się poważnie i profesjonalnie, a zdolności kabaretowe odsunąć na dalszy plan.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Michał Gała: Fame MMA

Popularny Gała dołączył do zawodników walczących na galach Fame MMA. Już niebawem bo 15 maja 2021 roku zadebiutuje podczas Fame MMA 10. Jego przeciwnikiem będzie Mikołaj Śmieszek, który także brał udział w jednej z edycji programu Top Model.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Michał Gała: Instagram

Chłopak prowadzi swoje konto na Instagramie pod nazwą @michalgala_official. Niewątpliwie, internauci już zdążyli go polubić, ponieważ jego aktywność śledzi już 525 tysięcy użytkowników, a ich liczba wciąż wzrasta!

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz