Połącz się z nami

Michał i Pola Wiśniewscy świętują 1. rocznicę ślubu – zamieścili piękne wpisy i zdjęcia!

1. rocznica ślubu Michała i Poli

Z życia gwiazd

Michał i Pola Wiśniewscy świętują 1. rocznicę ślubu – zamieścili piękne wpisy i zdjęcia!

Michał i Pola świętują dziś 1. rocznicę ślubu, a ponadto 2. rocznicę związku. Zakochana i szczęśliwa para opublikowała urocze zdjęcia i przepełnione miłością posty. Musicie to zobaczyć!

Kilka słów o Michale Wiśniewskim

Michał Wiśniewski to wielka gwiazda polskiej sceny muzycznej, a jego utwory mimo upływu lat wciąż są wielkimi hitami. Niewątpliwie dużym zainteresowaniem od lat cieszy się również życie prywatne artysty, a szczególnie zawierane związki. Przypomnijmy, że Wiśniewski był żonaty z Magdą FemmeMandarynąAnną Świątczak i Dominiką Tajner. Obecnie jest mężem Poli, z którą ma synka o imieniu Falco Amadeus. Chłopiec przyszedł na świat pod koniec stycznia bieżącego roku. Michał jest również ojcem Xaviera i Fabbienne pochodzących ze związku z Mandaryną oraz Etiennette i Vivienne ze związku z Anną Świątczak.

Zobacz także: Nowy tatuaż Michała – poświęcił go swojej żonie
Zobacz także: Wiemy, czy Michał Wiśniewski planuje kolejne dzieci

Michał i Pola świętują 1. rocznicę ślubu

Zarówno Michał jak i Pola ochoczo dzielą się ze światem swoją radością i miłością. W mediach społecznościowych znajdziemy ich liczne zdjęcia oraz pełne uczuć posty. Tym razem ponownie na Instagramie pojawiły się ich zdjęcia, a wszystko za sprawą 1. rocznicy ślubu Wiśniewskich.

„Rok od ślubu i prawie dwa 2️⃣ lata razem. Jak mówił klasyk żołądki nie są dobrym miejscem do hodowania 🦋motyli, ale ja czuję je każdego ranka i z tym samym uczuciem kładę się spać😴. Dziękuję, że jesteś ❤” – napisał Michał.

Z kolei Pola opublikowała zdjęcie ślubne, dodając również piękny cytat o miłości.

„Marek Hłasko napisał: „Nie widziałem jeszcze ludzi, którzy spotkaliby się w dobrym miejscu życia. Takiego miejsca w życiu nie ma i być nie może. Zawsze zdaje się, że jest zbyt późno lub zbyt wcześnie; że zbyt wiele doświadczenia albo że zbyt mało. Zawsze coś stoi na przeszkodzie” ✨ My rok temu mieliśmy tę odwagę, by dać sobie z @m_wisniewski1972 szansę na szczęśliwe życie ✨ Warto było. Dziś mając siebie, mamy wszystko ❤️” – czytamy w poście Poli.

Ślub Michała i Poli Wiśniewskich

Gratulujemy i życzymy wielu szczęśliwie spędzonych lat razem!

źródło: Instagram Wisniewska_pola, M_wisniewski1972

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry