Połącz się z nami

Michał Koterski ma nową dziewczynę! To 23-letnia aktorka!

Misiek Koterski jest zakochany

News

Michał Koterski ma nową dziewczynę! To 23-letnia aktorka!

Wszystko wskazuje na to, że aktor jest znowu zakochany! Michał Koterski ma nową dziewczynę, która również jest aktorką! Kto jest wybranką byłego partnera Marceli Leszczak?

Michał Koterski zakochał się!

Michał Koterski jakiś czas temu był w związku z modelką Marcelą Leszczak, z którą ma syna Fryderyka. Para jakiś czas po urodzinach Frysia, rozstała, jednak ich samotne życie nie trwało długo. Po kilku miesiącach Misiek i Marcela zdradzili, że wrócili do siebie, jednak ich szczęście nie trwało zbyt długo. Ostatecznie para rozstała się, jednak nadal pozostają w dobrych stosunkach.

Zobacz także: Leszczak i Koterski się rozstali!

Kilka dni temu aktor został zapytany, czy w jego życiu pojawiła się nowa kobieta. Koterski lekko się zawstydził i odpowiedział:

„Nie chcę powiedzieć, bo jeszcze nie jestem na to gotowy. Ale jak to mówią, co się odwlecze to nie uciecze. Jak to mówią, każda tajemnica w końcu wyjdzie na wierzch” – powiedział w rozmowie z Faktem

Jak się okazuje serce Koterskiego jest już zajęte, a jego wybranką jest koleżanka z planu filmu Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle, gdzie aktor gra znanego tenisistę. O nowej dziewczynie Koterskiego dowiedzieliśmy się z wpisu twórcy filmu- Janusza Iwanowskiego, który przedstawił nową aktorkę oraz zdradził, że jest ona wybranką serca Michała Koterskiego.

„Do obsady filmu Global Studio „Gdzie Diabeł Nie Może, Tam Baby Pośle” Historie Polskich Fortun… dołączyła nowa młoda gwiazda – aktorka, tancerka i piosenkarka Dagmara Bryzek. I na tym nie koniec niespodzianek, bo nasz nowy film to przede wszystkim historia wielu miłości najbogatszych ludzi w Polsce. Los chciał, że Dagmara na naszym planie zdjęciowym spotkała swoją miłość – Michał „Misiek” Koterski grającego najbardziej znanego tenisistę w Polsce. Dagmara Bryzek gra kochankę miliardera z afery alkoholowej i właściciela komisów samochodowych Karola Lisa ( Rafał Zawierucha ) – filmowego męża Doroty (w tej roli Małgorzata Kożuchowska).

Iwanowski wyjawił również, że uczucie, które połączyło Koterskiego i Bryzek jest bardzo silne i pojawiło się w najmniej oczekiwanym momencie:

Michał i Dagmara, grając razem; zakochali się bez pamięci 🙂. Michał Koterski twierdzi, że to wszystko – niczym grom z jasnego nieba – spłynęło na nich z samej góry. Bardzo w się cieszymy, że szczęśliwie połączyliśmy dwa zagubione serca w świecie show biznesu. Trzymamy kciuki za bardzo zdolną, młodą aktorkę i jej nowy związek.”

Kim jest Dagmara Bryzek- nowa dziewczyna Michała Koterskiego?

Dagmara Bryzek ma 23 lata zatem jest 18 lat młodsza od Koterskiego. Aktualnie młoda aktorka studiuje na Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. Zagrała jedną z kluczowych ról w serialu Korona Królów oraz ma za sobą epizodyczne przygody z M jak Miłość czy Echo serca. Bryzek jest również zawodowa tancerką w 10 tańcach oraz posiada klasę taneczną A. Ponadto Dagmara jest nauczycielem jogi.

Kim jest Dagmara Bryzek?
Dagmara Bryzek – nowa dziewczyna Michała Koterskiego

Źródło: Instagram Dagmary Bryzek, Instagram Michała Koterskiego, Fakt

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry