Połącz się z nami

Michał Kurek: [wiek, kariera, Zakochani po uszy, Instagram]

Michał Kurek z Zakochanych po uszy

Opisy gwiazd

Michał Kurek: [wiek, kariera, Zakochani po uszy, Instagram]

Michał Kurek to młody aktor, o którym dopiero robi się głośno. Mimo to, już teraz może pochwalić się dużą sympatią ze strony widzów zwłaszcza polskich seriali telewizyjnych. Wielu z nich zastanawia się, co wiadomo na jego temat. Jeśli wy także zaliczacie się do tej grupy, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Michał Kurek: wiek

Jak już wspominaliśmy, Kurek zalicza się do grupy młodych polskich aktorów. Mianowicie, w sieci możemy dotrzeć do informacji, że urodził się 19 maja 1995 roku. W związku z tym, nietrudno obliczyć, że w tym roku skończył 26 lat. Jest absolwentem wrocławskiej filii Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Co ciekawe, zaraz po maturze zaczął studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, lecz zrezygnował z nich na rzecz szkoły teatralnej.

Zobacz także: Co wiemy o Patryku Pniewskim?

Michał Kurek: kariera

Okazuje się, że aktor równie dobrze czuje się na deskach teatru, jak i przed kamerami. Dotychczas współpracował już z różnymi placówkami artystycznymi w Polsce. Na scenie zadebiutował w 2019 roku w teatrze w Rzeszowie. Rozpoznawalność wśród szerszej widowni zyskał grając w serialach, które cieszą się dużą oglądalnością. Epizodycznie pojawił się między innymi w Na sygnale, Ślad, Leśniczówka oraz Szadź. Oprócz tego, przez dłuższy czas regularnie widzowie mieli okazję oglądać go w Na Wspólnej, gdzie wcielał się w rolę Czarka. Na swoim koncie ma już kilka nagród i wyróżnień, a także stypendiów.

View this post on Instagram

A post shared by Michał Kurek (@themichael16)

Michał Kurek: Zakochani po uszy

Zakochani po uszy to serial, który okazał się prawdziwym hitem stacji TVN 7. Losy bohaterów produkcji wywoływały duże zainteresowanie wśród telewidzów. Do tej chwili wyemitowanych zostało 5 serii produkcji. Młody aktor do grona obsady dołączył w 2020 roku. Postać, którą gra to Antek Partyka.

Serialowi bracia na planie Zakochanych po uszy

Michał Kurek: Instagram

Aktor znany z Na Wspólnej i Zakochanych po uszy prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @themichael16. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam już ponad 11 tysięcy użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry