Michał Leja: [kim jest?, wiek, Stand-up, żona, Instagram]

31 października 2023
Przez: : W.M.

Michał Leja to jeden z najpopularniejszych polskich stand-uperów. Co o nim wiadomo, ile ma lat, czym zajmuje się na co dzień? Przedstawiamy kilka najistotniejszych faktów o życiu i karierze Michała Leji.

Michał Leja: wiek

Michał Leja urodził się w połowie listopada 1993 roku w Radymnie.

Marzeniem mężczyzny było pójście na studnia aktorskie, aby w przyszłości grać w filmach, jednak ostatecznie nie doszło do tego, gdyż nie zgodzili się na to jego rodzice. Leja chciał studiować na Uniwersytecie Jagiellońskim, ale nie dostał się na uczelnie i ukończył kierunek dziennikarstwo i PR.

Michał Leja: Stand Up

Michał Leja to polski komik stand-upowy, który swoją karierę w stand-upie rozpoczął w lutym 2011 roku na małej scenie na Podkarpaciu. Przeszedł długą drogę od swojego nieudanego debiutu do zostania jednym z czołowych komików w Polsce. Z powodzeniem prowadzi własny klub komediowy, a także jest propagatorem kultury komediowej w kraju. Jego działalność w stand-upie przyciągnęła uwagę, a regularne występy, telewizyjne programy, a także filmy i materiały na YouTube przyczyniły się do jego rozwoju i popularności.

Michał Leja ma na swoim koncie występy w wielu programach telewizyjnych. Widzowie kojarzyć go mogą m.in z “Kuba Wojewódzki”, “Tylko dla dorosłych” czy “Comedy Club”.

Michał Leja jest obecnie jednym z najważniejszych komików stand-upowych w Polsce, znany zarówno na scenie krajowej, jak i międzynarodowej.

Michał Leja: żona

Jak wiadomo, Michał Leja ma żonę. Jakiś czas temu na świecie pojawiło się także jego pierwsze dziecko.

Michał Leja: Instagram

Michał Leja aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Standuper zgromadził już pokaźne grono obserwatorów. Aktualnie jego profil śledzi prawie 50 tys. followersów. Leja publikuje na Instagramie wiele treści związanych ze swoim życiem zawodowym, ale znaleźć tam można także zdjęcia jego żony i córeczki.

Konto Michała znaleźć można pod @lejastandup.

źródło: Instagram, www.standupedia.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej