Połącz się z nami

Michał Malitowski dlaczego odszedł z „Tańca z Gwiazdami”?

Z życia gwiazd

Michał Malitowski dlaczego odszedł z „Tańca z Gwiazdami”?

Michał Malitowski dlaczego odszedł z programu? Tancerza nie widzieliśmy w „Tańcu z Gwiazdami” przez pewien czas. W szczerym wywiadzie podał prawdziwą przyczynę, dlaczego zrezygnował z dalszych odcinków. Powód jest naprawdę poważny!

Michał Malitowski dlaczego odszedł z „Tańca z Gwiazdami”

Juror programu po raz pierwszy opowiedział dlaczego tak naprawdę zrezygnował z uczestnictwa w show. Tancerz zmaga się z poważną chorobą, jaką jest depresja. Jego nieobecność była związana właśnie z nią.

View this post on Instagram

Good morning. Dzien dobry. Have a loving day. #home #mylove #morning #blessed #fatherdaughter #tatacórka

A post shared by Michael Malitowski (@mmalitowski) on

Michał Malitowski córka

Michał Malitowski depresja

Mogliśmy go oglądać u boku Ivony Pavlović oraz Andrzeja Grabowskiego w 10 edycji programu. Ku zaskoczeniu wszystkich, w pewnym odcinku tancerz po prostu się nie pojawił. Widzowie byli zdziwieni jego nieobecnością. Zostali zapewnieni, że tancerz zrezygnował, gdyż zmagał się z poważną kontuzją. Teraz już wiadomo, Michał Malitowski dlaczego odszedł z „Tańca z Gwiazdami”. Udzielił szczerego wywiadu portalowi Plejada.pl, w którym opowiada o swoich zmaganiach z poważną chorobą:

Od lutego przechodziłem bardzo ciężką depresję, która zmieniła mój sposób postrzegania i odczuwania rzeczywistości. Właściwie to na jakiś czas odebrała mi uczucia i dobre myśli. Po powrocie z takiej otchłani nic nie jest takie jak przedtem. To po prostu nie jest tak, że zachorowałem, wyleczyłem się i wszystko wróciło do normy. Zdarzają mi się gorsze chwile, na przykład problemy z koncentracją, kiedy uciekam myślami gdzie indziej albo dopada mnie lęk. Każdy program jest więc dla mnie pewnym wyzwaniem

Mimo, że na początku starał się ją bagatelizować, to w końcu podjął próby leczenia i zaczął walczyć z depresją:

Byłem już bardzo słaby, bo nie spałem i nie jadłem. Poszedłem na rutynowe badania krwi i tam się kompletnie rozpadłem. Opowiedziałem lekarzowi, co się ze mną dzieje. Wyznałem mu, że nie mam ochoty żyć. On od razu zdiagnozował depresję i skierował mnie do szpitala.

Michał Malitowski „Taniec z Gwiazdami”

To jeden z najwybitniejszych polskich tancerzy, jest niewątpliwie jednym z najbardziej utytułowanych. Co więcej, wiele razy zdobył mistrzostwo Polski. Oprócz tego, zdobył mistrzostwo świata, jak również wicemistrzostwo świata w tańcu towarzyskim. Od 2014 opuścił program tylko kilka razy, z powodu narodzin córki oraz przez depresję.

Mamy nadzieję, że Michał szybko wróci do pełni zdrowia!

Michał Malitowski Taniec z Gwiazdami

źródła zdjęć: Instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry