Michał Malitowski wziął ślub! Kreacja panny młodej robi wrażenie!

7 stycznia 2020
Przez: : W.M.

Tancerz po licznych zawirowaniach w życiu prywatnym, w końcu odnalazł prawdziwe szczęście! Michał Malitowski wziął ślub! Zobaczcie zdjęcie z tego wyjątkowego wydarzenia!

Michał Malitowski pochwalił się na swoim profilu w mediach społecznościowych, iż został mężem. Zobaczcie, jak spektakularnie wyglądała jego piękna żona!

Michał Malitowski ma za sobą ciężki okres w życiu osobistym. Juror popularnego programu rozrywkowego „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” na początku września ubiegłego roku przyznał, iż zmagał się z depresją. Z tego powodu Malitowski miał też myśli samobójcze! To właśnie w tym czasie zrezygnował z funkcji jurora oceniającego popisy taneczne znanych gwiazd na parkiecie.

W tym samym czasie okazało się, że tancerz rozstał się ze swoją wieloletnią partnerką, z którą wspólnie wychowują córeczkę. Malitowski przez 17 lat związany był z Joanną Leunis, z która tworzył zgrany duet w życiu zawodowym, ale i również prywatnym. Para doczekała się córeczki- Lii Michelle, która przyszła na świat w marcu 2016 roku.

Niestety związek rozpadł się, ale jak się okazuje, Michał odnalazł swoją drugą połówkę!

Michał Malitowski wziął ślub!

Tancerz podzielił się ze swoimi obserwatorami wyjątkową wiadomością! Michał Malitowski wziął ślub ze swoją aktualną partnerką. Jak zdradził sam tancerz, nowa miłość bardzo pomogła mu w powrocie do zdrowia. Żoną Michała została jego wieloletnia znajoma Julia, która przez kilka lat pracowała jako instruktorka tańca w jego szkole w Hongkongu.

„Zakochałem się w niej i czuję od niej miłość. Ma na imię Julia. Pochodzi z Australii, tam też poznaliśmy się wieki temu. Nie utrzymywaliśmy kontaktu, mimo że przez jakiś czas pracowała jako instruktorka w mojej szkole w Hongkongu.” – wyznał w wywiadzie dla Gali

Zdjęciem z tego wyjątkowe dnia pochwalił się sam Michał na swoim profilu na Instagramie. Panna młoda zdecydowała się na dopasowaną, koronkową suknię i wygląda spektakularnie!

Młodemu małżeństwu życzymy wszystkiego dobrego na nowej i wspólnej drodze życia! Serdecznie gratulacje!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej