Połącz się z nami

Michał Meyer: [kim jest?, wiek, kariera, żona, Twoja twarz brzmi znajomo, Instagram]

Opisy gwiazd

Michał Meyer: [kim jest?, wiek, kariera, żona, Twoja twarz brzmi znajomo, Instagram]

Michał Meyer to jeden z najbardziej sympatycznych aktorów młodego pokolenia, których widzowie mają okazję oglądać w polskich serialach telewizyjnych. Wiele osób zastanawia, się, co wiadomo na temat jego kariery oraz życia prywatnego, jeśli wy również należycie do tego grona, zapraszamy do lektury artykułu zamieszczonego poniżej!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Michał Meyer (@misza.meyer)

Michał Meyer: wiek

Co ciekawe, Michał Meyer jest znany również jako Michał Kowalczyk. Urodził się 2 września 1985 roku, w związku z czym na chwilę obecną ma 35 lat. Pochodzi z Warszawy, natomiast na studia udał się do Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Jest związany nie tylko z branżą aktorską, ale także kabaretową.

Michał Meyer: kariera

W produkcjach telewizyjnych zaczął pojawiać się zaraz po zakończeniu studiów. Od tamtej pory widzowie mieli okazję oglądać go między innymi w ,,Czasie honoru’’, ,,Teraz albo nigdy!’’ oraz ,,Singielce’’. Oprócz tego, regularnie pojawiał się w programie ,,Szymon Majewski Show’’, gdzie parodiował postacie znane z polityki i show biznesu. Na swoim koncie ma także role w filmach: ,,Miasto 44’’, ,,Wałęsa. Człowiek z nadziei’’ i ,,Sługi boże’’. Jednakże, największą rozpoznawalność zdobył poprzez występy w serialu ,,Zakochani po uszy’’.

Michał Meyer: Twoja twarz brzmi znajomo

Okazuje się, że Meyer jest także utalentowany wokalnie. Zaproszono go do udziału w uwielbianym przez telewidzów programie ,,Twoja twarz brzmi znajomo’’. Podczas jego trwania, będzie rywalizował z Anną Marią Sieklucką, Tamarą Arciuch oraz Mają Hyży.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Post udostępniony przez Miyer (@misza.meyer)

Michał Meyer: żona

Aktor należy do grona osób, które bardzo cenią sobie prywatność. Na temat jego życia wiadomo niewiele. Jakiś czas temu, podczas jednego z udzielonych wywiadów wyznał, że od kilku lat jest związany z tą samą kobietą o imieniu Magdalena. Na próżno jednak szukać ich wspólnych zdjęć w sieci. Ostatnimi czasy, wiele osób łączy go z aktorką Kamilą Kamińską.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przezyer (@misza.meyer)

Michał Meyer: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @misza.meyer. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 55, 5 tysiąca użytkowników.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez er (@misza.meyer)

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry