Połącz się z nami

Michał Paszczyk: [wiek, kariera, Paranienormalni, Instagram]

Opisy gwiazd

Michał Paszczyk: [wiek, kariera, Paranienormalni, Instagram]

Michał Paszczyk jest jedną z gwiazd kabaretu Paranienormalni, jednak okazuje się, że jego wykształcenie może zaskoczyć niejednego fana zabawnych skeczów. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na temat jego zawodu, kariery oraz życia prywatnego, koniecznie powinniście zapoznać się z artykułem zamieszczonym poniżej!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Michał Paszczyk (@michal_paszczyk)

Michał Paszczyk: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Paszczyk pochodzi z Wrocławia. Urodził się 16 czerwca 1976 roku, a w związku z tym w tym roku obchodził swoje 44. urodziny. Okazuje się, że po zakończeniu edukacji w liceum ogólnokształcącym, zdecydował się na studia aktorskie. Uczył się we wrocławskiej filii Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Co ciekawe, przez pewien czas pracował także w rozgłośni Radia Eska.

Michał Paszczyk: Paranienormalni

Niewątpliwie, studia aktorskie pomogły mu doskonale odnaleźć się na scenie podczas występów  z grupami kabaretowymi. Podczas swojej kariery, największą popularność przyniosła mu współpraca z grupą Paranienormalni, jednakże w przeszłości był związany między innymi z Neo-Nówką. Niestety, komik wdał się w sprzeczkę ze swoimi odbiorcami, którzy zarzucili mu ośmieszanie osób otyłych. Mimo, że wyraźnie się tego wypierał, ostatecznie wystosował odpowiednie oświadczenie z wyjaśnieniami całej sytuacji.

Michał Paszczyk: kariera

Paszczyk może pochwalić się kilkoma pozycjami w swojej filmografii. Okazuje się, że nie tylko odnajduje się w roli aktora, ale także reżysera i scenarzysty. Na swoim koncie ma także występy na deskach teatru. Za swoje osiągnięcia w branży filmowej zdobył nawet kilka wyróżnień i nagród.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Post udostępniony przez Myk (@michal_paszczyk)

Michał Paszczyk: żona

Na temat życia prywatnego członka Paranienormalnych wiadomo niewiele. Zdarza się, że na swoich social mediach udostępni zdjęcie w gronie najbliższych. Stamtąd też możemy dowiedzieć się, że jest ojcem dwójki dzieci.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez Miyk (@michal_paszczyk)

Michał Paszczyk: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @michal_paszczyk, a jego aktywność śledzi tam ponad 5,5 tysiąca użytkowników. Mężczyzna zdradza tam fragmenty życia prywatnego, ale także pokazuje jak wygląda jego praca zza kulis.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry