Połącz się z nami

Michał Piróg o zagrożonych gatunkach. Ostra kampania!

Z życia gwiazd

Michał Piróg o zagrożonych gatunkach. Ostra kampania!

Michał Piróg o zagrożonych gatunkach uświadamia na swoim Instagramie. Od wielu lat jest zaangażowany w walkę o dobro zwierząt. Tym razem postanowił dołączyć do akcji #naprawdestraszne i wraz z nimi stworzyć pomóc ochronić zagrożone gatunki zwierząt.

Michał Piróg o zagrożonych gatunkach

W tegorocznym Halloween nie brakowało gwiazd przebranych w najstraszniejsze stroje. Michał postanowić odejść od klasyki i zrezygnować z przebrań za zombie czy czarownice. Postanowił w bardzo oryginalny i naprawdę straszny sposób uświadomić ludzi o poważnym zagrożeniu. WWF Polska zaczęła kampanię, która ma na celu pokazać, jak wiele gatunków zwierząt jest zagrożonych. Symbolem tego problemu został nosorożec biały. Taki właśnie kostium wybrał Michał Piróg w obecny Halloween.

Akcja #naprawdestraszne Michał Piróg

Aktor i prezenter telewizyjny od lat aktywnie działa na rzecz zwierząt. W obecny Halloween tancerz przebrał się za wymarły gatunek zwierzęcia, a mianowicie dał twarz nosorożcowi białemu. W ten sposób straszył miliony Polaków:

19 marca 2018 roku umarł ostatni żyjący na świecie nosorożec biały o imieniu Sudan. Obecnie na świecie jest 2800 zagrożonych wyginięciem gatunków zwierząt. Dla przyszłych pokoleń są one historia podobnie jak dla nas dinozaury.

Michał Piróg #naprawdestraszne

Co więcej, każdy kto chce pomóc Michałowi, może teraz wziąć udział w kampanii WWF Polska! Udostępnił bowiem specjalny filtr, który działa zarówno na Facebooku, jak i Instagramie. Za jego pomocą każdy może na chwilę zamienić się w nosorożca białego i uświadomić tym zdjęciem innych, jak poważnym problemem jest wymieranie zwierząt na naszej planecie. Michał Piróg o zagrożonych gatunkach również mówi na swoim Instagramie:

Chrońmy planetę dla następnych pokoleń  @wwfpolska wwfpolska
Gościem wspierającym kampanie jest @klaudia_moon 
Użyj filtr (instagram oraz FB)który zamieni cię w nosorożca i powiedz światu , że los zwierząt NIE JEST CI OBOJĘTNY . Link do filtra w bio moim , bio @wwfpolska i na moim instastories

Komentarzy od przejętych obserwatorów wciąż przybywało, niemal wszyscy byli zachwyceni pomysłem oraz akcją WWF Polska:

Kocham to jak Pan pomaga i ratuje życie


Bardzo szanuje! Brawo!


Ludzi kiedyś też zabraknie a planeta odetchnie z ulgą.Brawo Panie Michale Bardzo to wszystko smutne a ludzie niestety zamiast chronić nasza planetę ciągle ja niszczą.

Co sądzicie o tej akcji? Popieracie działania Michała? Kibicujemy kampanii #naprawdestraszne!

Michał Piróg kampania WWF Polska

źródła zdjęć: Instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry