Połącz się z nami

Michał Sarnowski: [wiek, Warsaw Shore, Instagram]

Warsaw Shore

Opisy gwiazd

Michał Sarnowski: [wiek, Warsaw Shore, Instagram]

Wszystko wskazuje na to, że Michał Sarnowski dołączył od najbardziej imprezowej ekipy w Polsce i już niebawem telewidzowie będą mieli okazje poznać go w programie Warsaw Shore. Zanim jednak miejsce będzie miała premiera odcinków z jego udziałem, sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

Michał Sarnowski: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Michał, który jest również zanany pod pseudonimem Sarna, ma 24 lata. Na pierwszy rzut oka widać, że nowy uczestnik Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy bardzo doba o swoją sylwetkę. Niewątpliwie, niejedna z pań zwróci uwagę na jego umięśnione ciało.

Michał na co dzień pracuje jako agent nieruchomości. Jednakże, ukończył również kurs trenera personalnego. Zapewnia, że praca na siłowni z ludźmi, którzy naprawdę chcą przejść dużą przemianę przynosi mu wiele satysfakcji i z chęcią z nimi współpracuje.

Chłopak nie ukrywa, że bardzo lubi być adorowany przez kobiety. Sam także zna się na podrywie. Doskonale wie, jak sprawić, by płeć przeciwna zwróciła na niego uwagę. Być może swoje sztuczki pokaże już na Summer Campie, w którym weźmie udział.

Zobacz także: Co wiemy o Patrycji z Warsaw Shore?

Michał Sarnowski: Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy

Przystojny 24-latek dołączy do grona uczestników programu Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy w 16. edycji. Tajemnicą nie jest, że niemal co roku grupa największych imprezowiczów w Polsce wybiera się latem na podbój nadmorskich miejscowości. Tym razem, ekipowicze udali się do Łeby.

Od początku emisji programu Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy minęło już prawie 8 lat. Na przestrzeni lat w gronie uczestników dochodziło do różnych zmian. Niektóry, całkowicie zrezygnowali z udziału w show, aby między innymi skupić się na życiu rodzinnym.

Jednakże, to także doskonała okazja do debiutu nowych twarzy. Tym razem jedną z nich będzie właśnie Sarna! Premiera nowego sezonu już jesienią 2021 roku na antenie MTV!

Michał Sarnowski Warsaw Shore
Co wiemy o Michale Sarnowskim, który dołączy do Ekipy z Warszawy?

Michał Sarnowski: Instagram

Co ciekawe, Michał nie ujawnił jeszcze swojego profilu na Instagramie. Możemy być pewni, że lepiej poznamy go podczas promocji nowego sezonu.

Źródło: Instagram Warsaw Shore

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry