Połącz się z nami

Michał Sobolewski: [Sobota, wiek, kariera, żona, Fame MMA, Instagram]

Opisy gwiazd

Michał Sobolewski: [Sobota, wiek, kariera, żona, Fame MMA, Instagram]

Michał Sobolewski bez dwóch zdań jest znany szerszej widowni pod swoim pseudonimem artystycznym – Sobota. Jednakże, od jakiegoś czasu sprawdza własne siły w zdecydowanie innej branży niż muzyczna. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo o przebiegu jego kariery, a także życiu prywatnym, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Michał Sobolewski: wiek

Wiele osób zastanawia się, ile lat ma popularny Sobota. Otóż, urodził się 25 lutego 1977 roku, w związku z czym na początku 2020 roku obchodził swoje 43. urodziny. Pochodzi ze Szczecina. Co ciekawe, na swoim koncie ma nawet kilka epizodycznych ról w polskich produkcjach filmowych. Między innymi zagrał w dwóch częściach ,,Kobiety mafii’’ w reżyserii Patryka Vegi.

Michał Sobolewski: kariera

W branży muzycznej był niegdyś znany pod kilkoma pseudonimami. Swoje utwory nagrywał nie tylko jako Sobota, ale także S.O.B. i eSOBe. Przez pewien czas należał do kolektywu Spółdzielnia, z którym nagrał cztery albumy studyjne. Na swoim koncie ma cztery albumy solowe. Za największe hity rapera uważa się ,,Tańcz głupia’’, ,,Przepraszam’’, Jeszcze będzie hajc’’ oraz ,,Do góry łeb’’. W 2020 roku, podczas akcji #hot16challange, swoich fanów poinformował o zakończeniu kariery.

Michał Sobolewski: żona

Artysta przez wiele lat był związany z Melantą Ceder, którą mogliśmy zobaczyć między innymi w teledyskach do jego piosenek. W 2012 roku na świecie pojawił się ich syn, dla którego wybrali po ojcu imię Michał. Jednakże, ich związek rozpadł się, a 13 marca 2020 roku raper stanął na ślubnym kobiercu z Nielle Diarra.

Michał Sobolewski: Fame MMA

Muzyk swoich sił postanowił spróbować w najpopularniejszej amatorskiej federacji mieszanych sztuk walki w Polsce. Jego debiut będzie miał miejsce 21 listopada 2020 roku podczas gali Fame MMA 8. Przeciwnikiem Soboty będzie kolega z jego branży Filip Marcinek, znany jako Filipek.

Michał Sobolewski: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @sobota_flow. Aktualnie, jego aktywność śledzi tam ponad 256 tysięcy użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry