Połącz się z nami

Michał Syrowatka: [kim jest?, wiek, walki, kariera, Polsat Boxing Night, Instagram]

Opisy gwiazd

Michał Syrowatka: [kim jest?, wiek, walki, kariera, Polsat Boxing Night, Instagram]

Michał Syrowatka to bokser, który na swoim koncie ma już niemałe sukcesy w tej dyscyplinie sportu. Już niebawem do ringu wejdzie podczas najbliższej gali Polsat Boxing Night. Zanim jednak będzie to miało miejsce, sprawdźmy, co wiadomo na temat jego kariery, a także życia prywatnego!

Michał Syrowatka: kim jest?

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Syrowatka pochodzi z Ełku. Na świat przyszedł 10 lutego 1988 roku, w związku z czym w tym roku obchodził swoje 32. urodziny. Trzeba przyznać, że jego walki zazwyczaj cieszą się dużym zainteresowaniem publiczności. Z jego profilu na jednym z portali społecznościowych możemy dowiedzieć się, że jest szczęśliwym tatą dwóch córek. Na jego temat wiadomo również, że walczy w wadze półśredniej junior oraz że jest praworęczny.

Michał Syrowatka: kariera

Zanim zaczął profesjonalną karierę sportową, odnosił duże sukcesy w walkach amatorskich. Podczas nich wywalczył tytuł mistrza, a następnie wicemistrza Polski seniorów. Na przestrzeni lat był reprezentantem klubów Mazur Ełk oraz Hetman Białystok. Podczas jednej z gali w Radomiu, pokonał swojego przeciwnika, a tym samym zdobył pas mistrza WBF International. Co ciekawe, po jednej z walk nie przeszedł kontroli antydopingowej i został skazany na pół roku dyskwalifikacji, a także odebrano mu wywalczony tytuł mistrza kraju. Dotychczas stoczył 22 walki, z czego z 20 wyszedł zwycięską ręką.

Michał Syrowatka: Polsat Boxing Night

Najbliższa gala Polsat Boxing Night odbędzie się już 5 grudnia. Syrowatka zawalczy na niej i zdaniem ekspertów jego walka może być jedną z ciekawszych. Pięściarz do ringu wejdzie z Przemysławem Runowskim. Obaj panowie są pewni swoich umiejętności, ale także darzą szacunkiem przeciwników. Wszystko wskazuje na to, że widzowie będą świadkami naprawdę ciekawego sportowego wydarzenia.

Michał Syrowatka: Instagram

Sportowiec swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @michalsyrowatka. Jego aktywność śledzi tam ponad tysiąc użytkowników tego serwisu.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez tka (@michalsyrowatka)

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry