Połącz się z nami

Michał Szpak otarł się o śmierć! Co takiego się stało?

Z życia gwiazd

Michał Szpak otarł się o śmierć! Co takiego się stało?

Michał Szpak podzielił się ze swoimi fanami informacją, o tym, jak został zaatakowany przez nożownika.

Michał Szpak jest osobą dość kontrowersyjną, swoją osobą , a raczej swoim ubiorem wzbudza dwojakie  uczucia. Jest rzesza ludzi, którzy uwielbiają go za jego oryginalność i całkowitą odmienność, dzięki której bardzo wyróżnia się spośród tłumu innych gwiazd. Ale również nie brakuje osób, które krytykują jego styl. Szpak jest jedną z najbardziej charakterystycznych gwiazd polskiej muzyki, a to wszystko za sprawą udziału w programie X Factor.

Michał Szpak podczas pobytu we Włoszech znalazł się w bardzo niebezpiecznej dla jego życia sytuacji. Sytuacja miała miejsce dokładnie w Neapolu, podczas spaceru z mama i siostrą, do której Michał wraz z mamą udali się w odwiedziny. W czasie, kiedy przechadzali się po Placu Garibaldiego piosenkarz zorientował się, że padł ofiarą złodzieja. Artysta w momencie, kiedy się zorientował, ruszył w pogoń za kieszonkowcom. W chwili, kiedy był bardzo blisko złodzieja, ten wyjął nóż i próbował nim wielokrotnie zaatakować Szpaka. Całe szczęście ciosy, które wymierzał złodziej w kierunku muzyka były chybione. Telefonu niestety nie udało się odzyskać, ale na szczęście Michałowi nic się nie stało.

Po całym zdarzeniu, kiedy emocje już opadł, zdał sobie sprawę, że był o krok od śmierci, bo tak naprawdę różnie mogło się to skończyć. Całe zajście Michał zgłosił na policję, która zajęła się poszukiwaniem złodzieja.

Osoby, które były świadkami zdarzenia myślały, że to młoda kobieta goni złodzieja, a to wszystko przez długie włosy piosenkarza. Został okrzyknięty „Xeną„.

A Wy jakbyście zareagowali w takiej sytuacji? Mielibyście tyle odwagi, co Michał?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry