Połącz się z nami

Michał Szpak w duecie z Roksaną Węgiel? Kiedy płyta?

Z życia gwiazd

Michał Szpak w duecie z Roksaną Węgiel? Kiedy płyta?

Michał Szpak ostatnio rozpływa się nad Roksaną Węgiel! Mówi o jej talencie w samych superlatywach. Co więcej, marzy nawet o tym, żeby zaśpiewać z nią w duecie. Sami zobaczcie, jakie ma plany na swoją muzyczną przyszłość!

Michał Szpak kariera

Michał wraz z Roksaną Węgiel to niewątpliwie jedni z najbardziej rozchwytywanych piosenkarzy 2019 roku! Królują na polskiej scenie muzycznej. Nie dość, że odnieśli wielki sukces na Eurowizji, to w dodatku ich płyty rozchodzą się w mgnieniu oka. Co więcej, piosenkarze pochodzą z jednej miejscowości!

Duet Michała Szpaka i Roksany Węgiel?

Michał udzielił wywiadu reporterce „Jastrząb Post”, w którym zdradził, że mocno trzyma kciuki za karierę Roksany i jest pod dużym wrażeniem jej talentu:


Ja jestem nią zachwycony. Zresztą jesteśmy z jednego miasta i trzymam za nią olbrzymie kciuki, tak bardzo, bardzo mocno. Zresztą mieliśmy okazję zagrać na jednej scenie, Roksana mnie supportowała i przyznam, że Jasło opanowuje Polskę, z czego jestem bardzo dumny. Niezwykle utalentowana dziewczyna, życzę jej wielu sukcesów i jestem szczęśliwy, że może rozwijać swoją pasję i może spełniać swoje marzenia.

Co więcej, Michał Szpak nie może wyjść z podziwu nad głosem Roksany. Gdyby była taka możliwość, to z wielką chęcią nagrałby z nią nawet duet:


Nie jest to wykluczone. Ja nie mówię nie. To jest wspaniały wokal i myślę, że można byłoby w przyszłości o tym pomyśleć.

Michał Szpak o Roksanie Węgiel

Piosenkarz mocno trzymał kciuki za występ Roksany na Eurowizji. Wszak młoda piosenkarka wygrała konkurs, jednak w głównej mierze była to zasługa głosów internautów. Gdyby nie pomoc widzów, nie osiągnęłaby takiego sukcesu. Mimo, że Michał Szpak nie zdobył głównej wygranej, nie zazdrościł jej Roksanie i złożył gratulacje:


Cieszę się, gratuluję ci tego ogromnego sukcesu, trzymam za ciebie kciuki i mam nadzieję, że twoja kariera, będzie się pięła do góry i sięgnie naprawdę wysokich, zagranicznych szczytów.

A wy co myślicie o duecie Michała Szpaka i Roksany Węgiel? To dobry pomysł? Może warto pomyśleć nad wydaniem wspólnej płyty w przyszłości? Jednemu się nie da zaprzeczyć, Jasło to miasto utalentowanych ludzi!

View this post on Instagram

„Dziwny jest ten świat” #wolnosc

A post shared by Michał Szpak (@michal_szpakofficial) on

Michał Szpak
Roksana Węgiel

źródła zdjęć: Instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry