Połącz się z nami

Michał Szpak zaśpiewał „I Will Always Love You” i wzruszył do łez!

Rozrywka

Michał Szpak zaśpiewał „I Will Always Love You” i wzruszył do łez!

Za nami wielkie emocje, jakie dostarczyli nam artyści występujący na trzech wielkich koncertach sylwestrowych! Michał Szpak zaśpiewał „I Will Always Love You” i wykonaniem tym zapisał się w kartach historii!

Nie jeden artystą próbował mierzyć się z jednym z największych hitów w historii muzyki światowej, z którego wyjątkowego coveru znana jest zmarła piosenkarka Whitney Houston. Zobaczcie, jak poradził sobie Michał Szpak!

Za nami huczne pożegnanie roku i z tej okazji trzy największe stacje telewizyjne postanowiły, jak co roku zorganizować koncerty sylwestrowe. Jeden z nich, za który odpowiedzialna była stacja Polsat, odbył się w Chorzowie. To tam zgromadziła się liczna publiczność pod sceną na Stadionie Śląskim. Na Sylwestrowej Mocy Przebojów jedną z głównych gwiazd muzycznych był zdecydowanie Michał Szpak.

Poza nim na scenie zobaczyliśmy m.in. Sławomira, Michała Wiśniewskiego, zespół Feel czy After Party. Publiczność rozgrzewały także jedne z najgorętszych przebojów takie jak „Ona by tak chciała” Ronniego Ferrari oraz „Mama ostrzegała” zespołu Daj!

Michał Szpak zaśpiewał „I Will Always Love You”

Jeden z najbardziej barwnych artystów w Polsce Michał Szpak wystąpił na scenie aż dwukrotnie. Pierwszy raz pojawił się ok. godz. 22 i wtedy w towarzystwie mężczyzn w sukienkach wykonał swój przebój „Color of your life”, czym wzbudził niemałe kontrowersje.

Na koncercie Sylwestrowa Noc Przebojów Michał ponownie pokazał się tuż po północy, kiedy to prowadzący składali widzom i publiczności zebranej na Stadionie Śląskim noworoczne życzenia. Artysta wykonywał wówczas przebój Dolly Parton „I will Alwys Love You”, z którego wykonania coveru znana jest najbardziej Whitney Houston. Występ Michała zdecydowanie można nazwać spektakularnym, a głos artysty nie jednego słuchacza wzruszył do łez!

https://www.youtube.com/watch?v=vZ9FsFoSyEU

W Internecie pod filmikiem, na którym słyszymy Michała z piosenką „I Will Always Love You” aż roi się od komentarzy fanów, którzy sugerują, że to jedno z najlepszych wykonań od czasów Whitney Houston!

„Najlepszy cover od czasów Whitney. Pewnie wzruszyła się gdzieś tam w niebie…”

„Artysta przez duże A. światowy poziom, zostawia pozostałych artystów daleko z tyłu…”

„Co za wokal !!!!! Najjasniejsza gwiazda sylwestra”

A jak Wam spodobało się wykonanie piosenki „I Will Always Love You” przez Michała Szpaka?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry