Michał Wiśniewski z okazji 50. urodzin wziął kolejny ślub? Pola w sukni ślubnej wyglądała obłędnie!

22 września 2022
Przez: : M.J

Michał Wiśniewski 9 września świętował 50. urodziny. Z tej okazji lider zespołu Ich Troje nie tylko wyprawił huczne przyjęcie, ale również postanowił celebrować miłość z żoną numer pięć. Jak się okazuje, czerwonowłosy artysta i jego żona zdecydowali się odnowić przysięgę małżeńską. Musimy przyznać, że ukochana Wiśniewskiego wyglądała obłędnie!

Piąte małżeństwo Michała Wiśniewskiego

W polskim show-biznesie na próżno szukać gwiazdy, która na swoim koncie miałaby tyle miłosnych podbojów. Michał Wiśniewski jest nie tylko liderem grupy Ich Troje, ale również jednym z liderów, jeżeli chodzi o zawarte związki małżeńskie.

Po rozwodzie z Dominiką Tajner, która była czwartą żoną piosenkarza, Wiśniewski znalazł pocieszenie w ramionach tajemniczej Poli. Przed długi czas ukrywał przez mediami swoją nową miłość, jednak z biegiem czasu coraz śmielej publikował zdjęcia z ukochaną. W 2020 roku z dala od błysków fleszy Michał i Pola przysięgli sobie miłość i wierność do końca życia. Rok później na świat przyszła ich wspólna pociecha-syn Falco Amadeus.

ZOBACZ TAKŻE: Michał Wiśniewski zostanie ojcem po raz szósty? Jego żona Pola pokazała wymowne zdjęcie

Wiele wskazuje na to, że Pola, która jest żoną numer pięć może być “tą jedyną”. Wiśniewski nie kryje się ze swoim uczuciem i coraz śmielej podkreśla, że to właśnie teraz jest pewny, iż u jego boku znalazła się odpowiednia kobieta. Postanowił to udowodnić świętując 50. urodziny, podczas których wraz z żoną odnowili przysięgę małżeńską.

50. urodziny Michała Wiśniewskiego

Na Instagramie Michała i Poli pojawiły się zdjęcia, na których możemy zobaczyć ukochaną artysty w białej sukni. Jak się okazuje, małżonkowie postanowili w dniu urodzin artysty nie tylko świętować jego urodziny, ale również odnowić przysięgę małżeńską. Lider Ich Troje nazwał to wydarzenie “celebrowaniem miłości”.

“Chwile. To ta jedna, spośród wyjątkowych, która zapadła w naszych sercach na zawsze. Było pięknie i niesamowicie wzruszająco 🥹 Jesteśmy ogromnie poruszeni i wdzięczni naszym najbliższym, że byli tego dnia z nami i że wspólnie mogliśmy celebrować miłość 💖 Wszystkich szczerych uśmiechów, czułych gestów i dobrych słów nie zapomnimy nigdy. Love 🍒”

Następnie w wywiadzie dla Faktu nieco więcej zdradził na temat przyjęcia. Jak podkreślił:

“Wesela drugiego nie robiłem, połączyłem po prostu urodziny z celebracją małżeństwa z Polą. W rodzinnym gronie i z przyjaciółmi odnowiliśmy przysięgę małżeńską. Tak między nami, po cichu, skromnie, ale wesoło i pięknie było “

Gwiazdor nie ukrywa, że od trzech i pół roku jest bardzo szczęśliwy u boku Poli. Jak również podkreślił, już dawno zdołał sobie poukładać w głowie i to właśnie teraz czuje, że nadchodzi jego czas, kiedy w końcu będzie mógł celebrować miłość i szczęście.

“Skończyłem pięćdziesiątkę, ale ta data niewiele zmieniła, bo mi się przekręciło w głowie o wiele wcześniej. Teraz jestem bardzo poukładany i wchodzę z wielkimi nadziejami w tę pięćdziesiątkę. Myślę, że to będzie dla mnie najważniejsza dekada. Bo to jest taki moment, gdzie jeszcze mogę i jeszcze mi się bardzo chce”

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Michałowi i Poli wielu lat w szczęściu i miłości!

ZOBACZ TAKŻE: Córka Michała Wiśniewskiego pokazała zdjęcia z “dziewczyną” i wywołała burzę w sieci! Co o tym sądzi artysta?

Źródło: Instagram / Fakt

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej