Połącz się z nami

Michał Żebrowski po raz trzeci został ojcem!

Żebrowscy

News

Michał Żebrowski po raz trzeci został ojcem!

Michał i Aleksandra po raz trzeci zostali rodzicami! Dziś na świecie pojawił się ich długo wyczekiwany synek. Michał Żebrowski po raz trzeci został ojcem!

Aleksandra i Michał Żebrowscy to jedno z najbardziej lubianych małżeństw w świecie polskiego show-biznesu. Choć dzieli ich spora różnica wieku, bo aż 15 lat świetnie się dogadują, tworząc zgraną i szczęśliwą rodzinę wraz z dwoma synami.

Aleksandra poznała swojego męża, kiedy zaledwie osiągnęła pełnoletność. Aktor uczęszczał wówczas do niej na korepetycje z języka angielskiego. Choć nie była to miłość od pierwszego wejrzenia, spotkali się po pewnym czasie, a następnie szybko zdecydowali się na ślub.

Małżeństwo wychowuje już dwóch synków – Franciszka i Henryka. Dla nikogo nie było to zdziwieniem, że Aleksandra i Michał zdecydowali się na jeszcze jedno dziecko, ponieważ wielokrotnie powtarzali, że pragną stworzyć dużą rodzinę.

Od kiedy Aleksandra zdradziła za pomocą swojego Instagrama, że wraz z mężem spodziewają się dziecka, chętnie eksponowała swoje ciążowe fotografie. Obserwatorzy jej profilu mogli być świadkami wielu zdjęć, które pokazywały, jak zmienia się ciało kobiety. Pewien czas temu zdradziła, że do ich grona dołączy kolejny syn, jednocześnie zachęcając do pójścia na wybory:

„Rafał czy Andrzej? #itsaboy 💙” – poinformowała na Instagramie.

Przez okres ciąży Aleksandra mogła pochwalić się świetną sylwetką. Oprócz ciążowego brzuszka, jej figura była niejednokrotnie podziwiana przez internautów. My również informowaliśmy Was o jej zdjęciach, na których eksponowała swoje szczupłe i długie nogi.

Michał Żebrowski po raz trzeci został ojcem!

Dziś nastał ten długo wyczekiwany dzień – Żebrowscy powitali swojego trzeciego synka. Jak podaje „Pudelek” pociecha Aleksandry i Michała jest już na świecie cała i zdrowa. Na razie rodzice nie poinformowali o tym na swoich profilach w mediach społecznościowych. Niedługo zapewne podzielą się zdjęciem nowego członka rodziny.

„Chłopiec jest zdrowy” – donosi portal „Pudelek”.

Serdecznie gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom! Życzymy dużo zdrowia i spokoju w tym wyjątkowym dla nich czasie!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry