Mieszko Masłowski: [wiek, Taniec z Gwiazdami, kariera, Instagram]

21 lutego 2024
Przez: : W.M.

Mieszko Masłowski to kolejny tancerz, która zaprezentuje swoje umiejętności w nowej edycji programu Taniec z Gwiazdami, gdzie uczyć będzie tańca znaną gwiazdę. Kim jest Mieszko Masłowski, ile ma lat, czym zajmuje się na co dzień?

Mieszko Masłowski: wiek

Mieszko Masłowski to jeden z tancerzy, których bliżej poznamy w 14 edycji Tańca z Gwiazdami. Mężczyzna studiował na Politechnice Warszawskiej. Poza tańcem ma wiele innych pasji. Zajmuje się również aktorstwem, a także modelingiem.

Mieszko Masłowski: kariera

Mieszko tańca zaczął uczuć się już wiele lat temu. Masłowski specjalizuje się w tańcach latynoamerykańskich, gdzie ma najwyższą klasę taneczną “S”. Na swoim koncie ma wiele sukcesów w tym zwycięstwo w otwartych Mistrzostw Polski w kategoriach U19 i U21. Wygrał także w Pucharze Świata w kategorii U21.

Taniec z Gwiazdami 14

3 marca rusza kolejna edycja hitowego programu Taniec z Gwiazdami, która obiecuje mnóstwo świeżości i zmian, które z pewnością zaskoczą fanów.

W najnowszym 14 sezonie na parkiecie ponownie zobaczymy znane z show-biznesu gwiazdy, które pod okiem utalentowanych tancerzy i tancerek uczyć się będą podstaw tańca, a wśród nich są Maciej Musiał, Roksana Węgiel, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Kamil Baleja, Anita Sokołowska, Filip Chajzer, Maffashion, Krzysztof Szczepaniak, Adam Kszczot, Aleks Mackiewicz, Beata Olga Kowalska oraz Dagmara Kaźmierska.

Do Iwony Pavlović dołączą Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak i Tomasz Wygoda, którzy od nowej edycji oceniać będą popisy par na parkiecie.

Poza gwiazdami w sezonie tym widzowie będą mieli okazję zobaczyć także świeże twarze na parkiecie. Wśród nowych tancerzy i tancerek znajdzie się Mieszko Masłowski, który uczyć będzie tańca Beatę Olgę Kowalską. Wyzwanie nauczania celebrytów kroków tanecznych podejmą również Magdalena Guzik, Kamila Gwara, Michał Kassin, Daria Syta, Magdalena Perlińska, Izabela Skierska, a także już znani z wcześniejszych edycji Michał Danilczuk, Sara Janicka, Jacek Jeschke, Michał Jeziorowski, Kasia Vu Manh, Hania Żudziewicz i Marcin Hakiel.

Zobacz także: Kim jest Daria Syta?

Mieszko Masłowski: Instagram

Mieszko Masłowski prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Konto tancerza z Tańca z Gwiazdami znaleźć można pod nazwą @mieszko.maslowski. Aktualnie profil Masłowskiego śledzi niespełna 2 tys. obserwatorów, ale liczba ta z pewnością niedługo wzrośnie.

Mieszko Masłowski, fot, Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej