Połącz się z nami

Mika Chaczatrian: [wiek, pochodzenie, Love Island, Instagram]

Opisy gwiazd

Mika Chaczatrian: [wiek, pochodzenie, Love Island, Instagram]

Mika Chaczatrian to kolejny przystojniak, którego poznamy już w najbliższym odcinku drugiej edycji programu ,,Love Island. Wyspa miłości’’. Nie da się ukryć, że wydaje się być bardzo tajemniczym mężczyzną. Jeśli chcecie dowiedzieć się o nim więcej, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Mika Chaczatrian: wiek

Mika tak naprawdę nazywa się Misak Chaczatrian. Na chwile obecną jest jednym z najstarszych mieszkańców pięknej willi w Hiszpanii, ponieważ ma 28 lat. Okazuje się, że pochodzi z Armenii. Sam o sobie mówi, że uwielbia rywalizację, a oprócz tego nie wie, czym jest strach. Najbliżsi cenią w nim szczerość i szacunek, którym darzy innych. Zapewnia, że nigdy się nie poddaje i realizuje wszystkie cele, które sobie założy. Jest bardzo atrakcyjnym mężczyzną, co z resztą potwierdziła reakcja uczestniczek na jego przybycie do domu.

Mika Chaczatrian: ,,Love Island. Wyspa miłości’’

Misak pracuje jako fizjoterapeuta. Większość wolnego czasu spędza na treningach brazylijskiego jiu-jitsu. Uważa, że należy do grona odważnych osób, co tylko potwierdzają zawody w gonitwie byków w Hiszpanii. Nie ukrywa, że podczas nich nie wszystko potoczyło się po jego myśli i zwierzę prawie dźgnęło go rogami. Oprócz tego, lubi wyścigi kartingowe. Aktualnie pracuje nad nową umiejętnością, jaką jest gra na konsoli dj-skiej.

Mika ,,Love Island. Wyspa miłości’’

Dotychczas był w jednym związku, który określa jako poważny. Singlem jest od trzech lat i ma wielką nadzieję, że udział w ,,Love Island’’ zmieni status jego związku. Oprócz tego, chce przeżyć tam niezapomnianą przygodę i poznać nowych, ciekawych ludzi. Jego wymarzona partnerka to uśmiechnięta brunetka, której główną cechą jest wierność. Czy właśnie dlatego, na pierwszą randkę uda się z Natalią? Jeśli chcecie przekonać się, czy między tą dwójką zaiskrzy, koniecznie śledźcie ich losy w programie!

Mika Chaczatrian: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @armmisak, a na chwilę obecną liczba jego obserwatorów wynosi niespełna tysiąc!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry