Połącz się z nami

Mikołaj Jędruszczak wypiera się wspólnych wakacji z Sylwią Madeńską! Tancerka ucięła jego kłamstwa….

Mikołaj i Sylwia byli na wspólnych wakacjach w Grecji.

Z życia gwiazd

Mikołaj Jędruszczak wypiera się wspólnych wakacji z Sylwią Madeńską! Tancerka ucięła jego kłamstwa….

Nie milkną echa na temat Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka. W relacji tej dwójki wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie, a ostatnie wspólne wakacje tylko dolały oliwy do ognia. Jędruszczak stwierdził, że na jednej z greckich wysp znaleźli się oboje przez przypadek. Innego zdania jest Madeńska, która zarzuciła byłemu partnerowi kłamstwo. Mikołaj i Sylwia dojdą do porozumienia? Poznajcie więcej szczegółów!

Love Island

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak zapewnili sobie rozgłos i rozpoznawalność, kiedy zdecydowali się na udział w miłosnym reality-show Love Island. Wyspa Miłości. Co więcej, to właśnie oni wygrali pierwszą edycję programu i na stałe zagościli w polskim show-biznesie.

Sylwia z uwagi na to, że jest tancerką, dostała propozycję wystąpienia w programie Taniec z Gwiazdami wraz ze swoim ukochanym. Wówczas podczas jednego z odcinków niespodziewanie para ogłosiła swoje rozstanie.

Relacja Sylwii i Mikołaja po zakończonym związku

Choć wiadomość o ich rozstaniu odbiła się szerokim echem, to wydawało się, że nie będą oni chcieli publicznie prać swoich brudów. Mikołaj jednak postanowił jeszcze raz przypomnieć o sobie i na forum atakował swoją byłą dziewczynę. Pomimo wielu kontrowersji w ich relacji Sylwia dała swojemu eks kolejną szansę. Jak podkreśliła w wywiadzie dla portalu Plejada, żadne z nich nie potrafiło odpuścić, dlatego też zdecydowali się na wspólne wakacje. Dlaczego Mikołaj się ich wypiera? Madeńska ucięła wszelkie spekulacje mediów! Zobaczcie!

Mikołaj wypiera się wspólnych wakacji z Sylwią.

Wyjazd do Grecji Sylwii i Mikołaja

Sylwia i Mikołaj z dala od mediów postanowili jeszcze raz spróbować odbudować swoją relację wyjeżdżając do Grecji na pierwsze wspólne wakacje. Choć Jędruszczak wypierał się wspólnego pobytu ze swoją eks, to Madeńska nie zamierza już dłużej ciągnąć tych kłamstw:

„[…] Mimo że rozstaliśmy się z Mikołajem, utrzymywaliśmy kontakt ze sobą. Żadne z nas nie umiało odpuścić. W końcu zorientowaliśmy się, że nigdy nie byliśmy na wspólnych wakacjach. Raz polecieliśmy do Gambii, ale była to akcja pomocowa. Uznaliśmy, że może wspólny odpoczynek z dala od ludzi, z dala od mediów, coś zmienią między nami”– powiedziała Sylwia w rozmowie z Plejadą.

Wycieczkę kupili spontanicznie i choć mieli lecieć z grupą znajomych, to koniec końców polecieli sami. Wyjazd miał być zachowany w tajemnicy, jednak w sieci pojawiło się ich wspólne zdjęcie, które od razu wyłapały media. Sylwia nie ukrywa, że do Grecji pojechała z Mikołajem, który jest nieco innego zdania:

„Uważam, że nie ma co robić z ludzi idiotów. Tak, byliśmy razem na wakacjach. Spędziliśmy na Zakynthos siedem nocy. Mieszkaliśmy w jednym pokoju, bo razem wykupiliśmy wycieczkę […]. Nie wiem, dlaczego Mikołaj powiedział, że to przypadek. Nie rozumiem tego. Może miał jakieś swoje pobudki. Może chciał, żeby się media od nas odczepiły. Ja jednak tego nie rozumiem, chcę to sprostować. Kłamstwa w wywiadach są nie na miejscu. Traci się wiarygodność. Nie wstydzę się, że wyjechaliśmy na wspólne wakacje. A Mikołaj? Wydaje mi się, że znowu działał pod wpływem emocji”

Sylwia Madeńska ucięła wszelkie spekulacje mediów po powrocie z Grecji.

Mikołaj sprawił Sylwii przykrość wpisami

Madeńska nie ukrywa, że Mikołaj sprawił jej przykrość, kiedy na swoim Instagramie podczas wspólnego wyjazdu napisał, że czeka na propozycje od potencjalnych partnerek, a co więcej, że wakacje spędza z tajemniczą Moniką.

Zobacz także: Zaskakujący wpis Mikołaja! Nie jest już singlem?

„Dla mnie to było dziecinne, nie ukrywam. Pytałam go, po co to zrobił. Odpowiedział, że „nie rozumiem social mediów” i że „jak nie widzę w tym żartu, to już nie jego problem”. Cóż, faktycznie nie rozumiem i nie widzę w tym żartu. […] Zależało nam na spokoju. Jednak jego zapewnienia, że jest singlem i czeka na prywatne propozycje od innych kobiet, sprawiło mi ogromną przykrość” – skomentowała wpisy swojego eks.

Sylwia nie wie, czy jej związek z Mikołajem da się jeszcze uratować, bo jak podkreśla, mają wiele niedokończonych spraw, które wracają do nich jak bumerang. Choć chciała spędzić z Mikołajem czas sam na sam z dala od mediów, to tak się nie stało.

„Wiele osób sugerowało, że nie powinnam nigdy mieć z nim kontaktu. Zgadzam się z tym, ale serce nie sługa. Nie umieliśmy zerwać tego kontaktu. Dawaliśmy sobie kolejne szanse”.

Mikołaj jak do tej pory nie odniósł się do wspólnych wakacji z Sylwią… Myślicie, że mają oni jeszcze szansę na związek?

Źródło: Plejada / Instagram Sylwii Madeńskiej / Mikołaja Jędruszczaka

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry