Mikołaj „Konopskyy” Tylko: [wiek, kariera, Fame MMA, Instagram]

20 lipca 2022
Przez: : KS

Konopskyy, a właściwie Mikołaj Tylko to aktualnie jeden z najbardziej, a zarazem kontrowersyjnych twórców internetowych. W sieci ma swoich zwolenników, ale także osoby, które nie pałają do niego sympatią. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jego temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Konopskyy kim jest?

Wielu internautów zastanawia się, jak tak naprawdę nazywa się popularny Konopskyy. Jak już wcześniej wspominaliśmy młody twórca internetowy to Mikołaj Tylko. Wiadomo również, że urodził się 1 września 2002 roku. W związku z tym, w 2022 roku skończy 20 lat. Pochodzi z Dzierżoniowa, ale mieszkał również w Legnicy i Anglii, a konkretnie Leicester.

Tajemnicą nie jest również, że Mikołaj ma brata, z którym czasem pokazuje się na wydarzeniach publicznych. Duże zainteresowanie wzbudza również wzrost i waga Konopa. Otóż, w sieci można dotrzeć do informacji, że chłopak mierzy około 190 cm, natomiast jego waga to około 84 kg.

Mikołaj Tylko
Co wiemy o Mikołaju Tylko?

Zobacz także: Co wiadomo o Fame MMA 15? Karta walk, miejsce, data, zawodnicy

Konopskyy: kariera

Okazuje się, że Mikołaj swoją karierę w sieci zaczął już jakiś czas temu. Na początku skupiał się zwłaszcza na tematyce związanej z grami komputerowymi. Wraz z upływem czasu zmienił jednak swój obszar zainteresowań. Na chwilę obecną tworzy kontent commentary. A wiec na swoich filmach opowiada o najnowszych wydarzeniach w branży, aferach, a czasem przeprowadza nawet własne analizy i śledztwa.

Ostatnimi czasy, w sieci jest bardzo głośno o jego konflikcie z Sylwestrem Wardęgą. Panowie nagrywają na siebie nawzajem filmy, który następnie udostępniają na swoich kanałach. To jeden z najbardziej popularnych konfliktów w branży twórców internetowych.

Już oficjalnie wiadomo, że Konop zadebiutuje na gali Fame MMA 15. Możemy być pewni, że bardzo ciekawie będą przebiegać także konferencje z jego udziałem.

Konopskyy: Instagram

Twórca internetowy prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @konopskyy_. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 242 tysiące użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej