Połącz się z nami

Mikołaj Śmieszek: [wiek, Top Model, Instagram]

Opisy gwiazd

Mikołaj Śmieszek: [wiek, Top Model, Instagram]

Mikołaj Śmieszek to jeden z uczestników programu ,,Top Model’’, któremu udało się zakwalifikować do finałowego składu. Głęboko wierzy, że ma szanse na wygraną, a w drodze na sam szczyt wpierają go zarówno najbliżsi, jak i internauci. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jego temat, koniecznie sprawdźcie artykuł zamieszczony poniżej!

Mikołaj Śmieszek: wiek

Podczas wywiadu, jaki przeprowadzili z Mikołajem jurorzy, mieliśmy okazję dowiedzieć się, że na casting przyjechał z Rabki-Zdroju, miejscowości położonej w województwie małopolskim. Oprócz tego, wyznał, że ma 19 lat, a co za tym idzie jest jednym z najmłodszych uczestników, którzy będą rywalizować ze sobą o tytuł Top Modela. Jakiś czas temu przeprowadził się do Warszawy, gdzie chce realizować się zarówno zawodowo, jak i prywatnie.

Mikołaj ,,Top Model’’

Jeszcze do niedawna, jego największym marzeniem było zostanie piłkarzem. Od młodzieńczych lat pracował nad swoją karierą, a większość życia spędzał na treningach. Przez to też zaniedbał obowiązki szkolne. Ostatecznie nie potoczyła się ona zgodnie z planem. Trafiał na niekompetentnych doradców oraz kluby, w których nie był w stanie odpowiednio się rozwijać. W związku z tym, postanowił spróbować sowich sił w modelingu. Nie da się ukryć, że długoletnia aktywność fizyczna zapewniła mu świetne warunki fizyczne, na co uwagę zwrócili nie tylko jurorzy, ale także telewidzowie.

Mikołaj Śmieszek: ,,Top Model’’

Mikołaj zgłosił się na casting do dziewiątej edycji ,,Top Model’’, ponieważ wierzy, że jest w stanie zajmować się modelingiem w sposób profesjonalny. Śmiało można stwierdzić, że jurorzy byli pod dużym wrażeniem jego ciała. Podczas castingu zaprosili go na bootcamp, gdzie udowodnił im, że podjęli właściwą decyzję. Doskonale poradził sobie z przygotowanymi zadaniami, w efekcie czego dostał przepustkę do zamieszkania w domu modelek i modeli. Jak oceniacie jego szanse na wygraną?

Mikołaj Śmieszek: Instagram

Mikołaj swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @smieszekmikolaj. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam już prawie 20 tysięcy użytkowników!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry