Mikołaj Śmieszek: [wiek, Top Model, Fame MMA, Instagram]

23 września 2020
Przez: : KS

Mikołaj Śmieszek to jeden z uczestników programu ,,Top Model’’, któremu udało się zakwalifikować do finałowego składu. Głęboko wierzy, że ma szanse na wygraną, a w drodze na sam szczyt wpierają go zarówno najbliżsi, jak i internauci. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jego temat, koniecznie sprawdźcie artykuł zamieszczony poniżej!

Mikołaj Śmieszek: wiek

Podczas wywiadu, jaki przeprowadzili z Mikołajem jurorzy, mieliśmy okazję dowiedzieć się, że na casting przyjechał z Rabki-Zdroju, miejscowości położonej w województwie małopolskim. Oprócz tego, wyznał, że ma 19 lat, a co za tym idzie jest jednym z najmłodszych uczestników, którzy będą rywalizować ze sobą o tytuł Top Modela. Jakiś czas temu przeprowadził się do Warszawy, gdzie chce realizować się zarówno zawodowo, jak i prywatnie.

Mikołaj Śmieszek: Fame MMA

Jeszcze do niedawna, jego największym marzeniem było zostanie piłkarzem. Od młodzieńczych lat pracował nad swoją karierą, a większość życia spędzał na treningach. Przez to też zaniedbał obowiązki szkolne. Ostatecznie nie potoczyła się ona zgodnie z planem. Trafiał na niekompetentnych doradców oraz kluby, w których nie był w stanie odpowiednio się rozwijać. Nie da się ukryć, że długoletnia aktywność fizyczna zapewniła mu świetne warunki fizyczne. Już 15 maja 2021 roku zadebiutuje na gali Fame MMA 10. Jego przeciwnikiem będzie Michał Gała, który także stał się rozpoznawalny po udziale w programie Top Model.

Mikołaj Śmieszek: Top Model

Mikołaj zgłosił się na casting do dziewiątej edycji ,,Top Model’’, ponieważ wierzy, że jest w stanie zajmować się modelingiem w sposób profesjonalny. Śmiało można stwierdzić, że jurorzy byli pod dużym wrażeniem jego ciała. Podczas castingu zaprosili go na bootcamp, gdzie udowodnił im, że podjęli właściwą decyzję. Doskonale poradził sobie z przygotowanymi zadaniami, w efekcie czego dostał przepustkę do zamieszkania w domu modelek i modeli.

Mikołaj Śmieszek: Instagram

Mikołaj swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @smieszekmikollaj. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam już prawie 237 tysięcy użytkowników!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz