Połącz się z nami

Mikołaj zostawił Sylwię! Zamieścił mocny wpis!

News

Mikołaj zostawił Sylwię! Zamieścił mocny wpis!

Wszystko wskazuje na to, że zwycięska para pierwszej edycji „Love Island” rozstała się. Mikołaj zostawił Sylwię o czym poinformował we wpisie na Instagramie!

Sylwia i Mikołaj to zwycięska para pierwszej edycji „Love Island”. Zanim jednak się ze sobą związali, w programie próbowali stworzyć relację z innymi Islandersami. Sylwia wcześniej mocno zaangażowana była w związek z Bartkiem, natomiast Mikołajowi podobała się Monika. Ostatecznie jednak Sylwia i Mikołaj stworzyli na tyle udany związek, że widzowie zadecydowali, że to oni powinni wygrać pierwszą edycją „Love Island”.

Po powrocie z rajskiej wyspy para dość szybko razem zamieszkała. Popularność zwycięzców z dnia na dzień rosła, a oni co chwile pojawiali się razem na ściankach i eventach. Mikołaj i Sylwia dostali nawet propozycję udziału w jednym z najpopularniejszych tanecznych show „Taniec z Gwiazdami”. Tancerka nie kryła radości i wzruszenia tą propozycja, gdyż od jakiegoś czasu marzyła, by wystąpić na parkiecie programu. Zatem Sysia i Miki zasili szeregi uczestników „TzG” podczas wiosennej ramówki Polsatu. Niestety sytuacja związana z pandemią koronawirusa zmusiła produkcję do przerwania emisji show.

W czerwcu, para przyznała się do kryzysu związku, który powstał podczas kwarantanny. Zwycięzcy „Love Island” postanowili zwalczyć o swoją relację i skorzystali z pomocy specjalisty. Po czasie oznajmili, że udało się zażegnać konflikt.

Mikołaj zostawił Sylwię! Zamieścił mocny wpis!

Od września wznowiona została 11 edycja „Tańca z Gwiazdami”, w której biorą udział Sylwia i Mikołaj. Nic wskazywało na to, że pomiędzy zakochanymi ponownie się nie układa. Jednak po ostatnim odcinku programu, Mikołaj zamieścił bardzo niepokojący wpis, w którym wyznał, że rozstał się ze swoją partnerką.

„Jest to najtrudniejsza decyzja w moim życiu. Zgodna z moimi zasadami, honorem i wartościami jednak przeciwko moim uczuciom…Tak, Kocham Sylwię… i każdy zada sobie teraz pytanie : „to co Ty do ch..a piszesz za bzdury?!”, ale pozwólcie, ze wytłumaczę. Rozstaję się z Sylwią.”

Chociaż Jędruszczak nie chciał zdradzić powodu rozstania, zasugerował, że wina leży po stronie jego partnerki:

Mogę powiedzieć tylko, że od dłuższego czasu próbuję przeboleć pewien zaistniały jakiś czas temu fakt, którego nie jestem w stanie przełknąć. Zawsze powtarzałem Sylwii, że u mnie w życiu najważniejsze są zasady i to one są powodem tej decyzji. Długo się do tego zbierałem, dlatego tak cierpiałem i gotowało się we mnie każdego dnia, bo liczyłem, że uczucie, które w nas jest to przezwycięży. Powtarzałem zawsze Sylwii „miłość to nie wszystko” – nie wierzyła mi, myślała, że gadam bzdury.

NA końcu Mikołaj zwrócił się do swojej byłej partnerki, wyznając jej miłość:

„Uwierzcie mi, że płaczę pisząc ten post, nigdy nie przypuszczałem, że to się wydarzy. Jakkolwiek tego nie zrozumiecie i za jakiego durnia będziecie mnie mieli to tak — Sylwia, Kocham Cię, ale nie mogę z Tobą dzielić życia, bo sam będę przez to cholernie cierpiał. Pomimo tego, że podejmuję decyzję o rozstaniu — bądź szczęśliwa, bo zasługujesz na to jak mało kto. Dobranoc.”

Spodziewaliście się takiego zakończenia?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry