Połącz się z nami

Miley Cyrus po poważnej operacji! To koniec ze śpiewem?

Z życia gwiazd

Miley Cyrus po poważnej operacji! To koniec ze śpiewem?

Miley Cyrus po poważnej operacji! To koniec ze śpiewem? Słynna piosenkarka przeszła w ostatnim czasie bardzo poważną operację. Okazuje się, że nie będzie mogła nadwyrężać swojego głosu. Co z koncertami Miley? Przekonajcie się!

Jedna z najpopularniejszych piosenkarek amerykańskich pewien czas temu trafiła do szpitala. Stało się tak w wyniku ciężkiej anginy. W tych trudnych dla niej momentach wpierał ją jej nowy chłopak Cody Simpson! Choć media rozszalały się na temat wątpliwości, czy młodszy o 4 lata artysta będzie potrafił utrzymać przy sobie szaloną Miley wiele na to wskazuje. Mężczyzna nie odstępował swojej dziewczyny na krok, przebywając w dużej mierze przy jej szpitalnym łóżku- więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ!

View this post on Instagram

makin up my man into baby billy idol! 🖤

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Miley Cyrus po poważnej operacji! To koniec ze śpiewem?

Podczas ostatniej wizyty w szpitalu odkryto jednak coś o wiele poważniejszego u młodej piosenkarki niż angina. Okazuje się bowiem, że artystka ma na swoich strunach głosowych polipy.
Często polipy zdarzają się w tym miejscu u aktywnych piosenkarzy, którzy od lat korzystają często ze swojego głosu. Co gorsza, Miley od lat była ich posiadaczką, nie zdając sobie z tego sprawy, przez co niezwłocznie musiała przejść poważną operację. Po tak poważnym zabiegu zaleca się pacjentom nie odzywać, a co logiczne, nie nadwyrężać swojego głosu śpiewając.

Zatem okazuje się, że Miley Cyrus musi pożegnać się ze śpiewem, jednak niech fani piosenkarki odetchną z ulgą – tylko na kilka tygodni!

Na szczęście operacja przebiegła pomyślnie, a młoda artystka opuściła już szpitalne mury i powraca w zaciszu domowym do pełnego  zdrowia!

Jak podaje „People” Miley Cyrus już z początkiem nowego roku wróci na dobre tory i na nowo zacznie dawać jak zwykle fenomenalne koncerty:

„Miley czuje się świetnie i powróci tak dobra jak nigdy już na początku przyszłego roku.”

My, życzymy artystce dużo zdrowia i jak najszybszego, ale i bezpiecznego powrotu do koncertowania! Będziemy informować Was na bieżąco!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry