Połącz się z nami

Miley Cyrus rozstała się z Kaitlynn Carter! Koniec miłości?

Z życia gwiazd

Miley Cyrus rozstała się z Kaitlynn Carter! Koniec miłości?

Związek Miley Cyrus i Kaitlynn Carter trwał zaledwie miesiąc! Niestety, lecz dobiegł już końca. Podobno po tak krótkim czasie, gwiazdy już zdążyły zakończyć znajomość. Artystki postanowiły rozstać się w przyjaznej atmosferze i pójść osobną drogą. Jesteście ciekawi powodu rozstania? Koniecznie sprawdźcie, dlaczego związek się rozpadł!

Rozwód z Liamem Hemsworthem

Po oficjalnym ogłoszeniu rozwodu z Liamem HemsworthemMiley Cyrus wystąpiła na gali MTV VMA 2019. To właśnie tam pojawiła się ze swoją przyjaciółką Kaitlynn Carter, która towarzyszyła jej przez cały wieczór. Jednak na końcu występu, kobiety wcale nie zachowywały się jak przyjaciółki. Według Page Six, kiedy Miley zeszła ze sceny, Kaitlynn ją pocałowała! Jednak ich miłość nie trwała długo, gdyż tylko miesiąc od tego momentu, kobiety postanowiły zakończyć ten związek!

Miley Cyrus rozstania

Mimo, że w Los Angeles widziano Miley w towarzystwie Kaitlynn, to jasno dało się zauważyć, iż miłość między nimi jest już skończona! Artystka postanowiła ogłosić ich związek w tym samym dniu, w którym jej przedstawiciel oficjalnie potwierdził rozwód z Liamem Hemsworthem. Kaitlynn nie odstępowała Miley na krok. Podczas całego jej występu na VMA, czekała za kulisami. Co więcej, według pewnego źródła, wyciekła informacja o wspólnym mieszkaniu kobiet:

Mieszkają razem i są bardzo szczęśliwe. Miley ma się świetnie. Ona idzie dalej. Wygląda na to, że nie żałuje. Uwielbia przebywać z Kaitlynn.

Oprócz tego, według innego źródła, przyjaciółki bardzo siebie wtedy potrzebowały:

Miley jest bardzo blisko z Kaitlynn. To romantyczne, ale to także przyjaźń. Obie przechodzą teraz podobne rzeczy i łączą się w tych przeżyciach.

Dlaczego zatem tak wspaniały związek się zakończył?

Miley Cyrus gala MTV VMA 2019

Artystka niewątpliwie bardzo przeżyła rozpad swojego małżeństwa. Nic w tym dziwnego, wraz z Liamem tworzyli parę od wielu lat! Podczas występu na gali MTV VMA 2019 z trudem pohamowała wybuch emocji. Piosenka Slide Away, którą śpiewała była niesamowicie dla niej ważna i emocjonalna. Miley Cyrus musiała ukryć łzy i postanowiła stanąć tyłem do publiczności. Rozwód z Liamem wpłynął tak mocno na jej życie, że zdecydowała się na kolejny tatuaż, który miał upamiętnić te rozstanie. W tak trudnym dla niej czasie, gwiazda potrzebowała wiele wsparcia i Kaitlynn jej niewątpliwie je dała.

Jak uważacie, dlaczego kobiety postanowiły ze sobą zerwać? Czy był to tylko etap, który miał pomóc Miley uleczyć rany po rozstaniu z mężem?

View this post on Instagram

Mute me if you don’t want SPAMMED

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

źródła zdjęć: Instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry