Połącz się z nami

Miley Cyrus została ZAATAKOWANA przez pijanego fana! Zobaczcie nagranie!

Z życia gwiazd

Miley Cyrus została ZAATAKOWANA przez pijanego fana! Zobaczcie nagranie!

Miley Cyrus dzisiaj jest jedną z największych gwiazd muzyki na świecie. Piosenkarka ma miliony fanów i każdy z jej wielbicieli wprost marzy, aby zobaczyć swoją idolkę na żywo. Czasami jednak sytuacja może wymknąć się spod kontroli, a jej zagorzali fani potrafią pozwolić sobie na zbyt wiele! Dzień przed swoim występem w naszym kraju artystka padła ofiara pijanego fana! Zobaczcie!

View this post on Instagram

@ysl @anthonyvaccarello ?

A post shared by Ashley O (@mileycyrus) on

O Miley Cyrus bez wątpienia można powiedzieć, że jest jedną z gwiazd światowego formatu. Piosenkarka i aktorka może liczyć na przyjemności i przywileje, które się z tym łączą. Celebryci takiego formatu mogą cieszyć się nie tylko swoim ogromnym majątkiem, ale również uwielbieniem ze strony swoich fanów. Jednak czasami sytuacja pod wpływem emocji wymyka się spod kontroli i może stać się wręcz niebezpieczna!

Fani czasami na widok swojego idola potrafią być naprawdę nieprzewidywalni, a ich emocje biorą górę. Na ten temat wie coś Miley Cyrus, która przekonała się, jak niebezpieczne może być obcowanie z jej zagorzałymi fanami!

Cyrus ma wystąpić na tegorocznym Orange Warsaw Festiwal 2019. Dzień przed przyjazdem do Polski, była gwiazdą na hiszpańskim festiwalu Primavera Sound. Do sieci trafiło nagranie, na którym widzimy Miley ze swoim mężem zmierzających w towarzystwie ochrony do samochodu. Para została wręcz otoczona przez tłum fanów, którzy marzyli o tym, żeby, chociaż na chwilę dojrzeć swoją idolkę. Jednej osobie z tłumu udało się niespodziewanie załapać piosenkarkę za włosy, objąć za szyję i ciągnąć w swoim kierunku. Ochrona Miley natychmiast zareagowała, jednak jak widzimy na nagraniu, ta sytuacji mogła się różnie zakończyć.

Gwiazdy takiego formatu jak Miley Cyrus są przyzwyczajone najwyraźniej do tak niespodziewanych sytuacji, bo zaraz po wylądowaniu na lotnisku w Warszawie piosenkarka na nowo tryskała energią i obdarzała wszystkich uśmiechem. Sytuacja przed hotelem w Hiszpanii wyglądała jednak naprawdę nieprzyjemnie i kto wie, jakby się to skończyło, gdyby nie ochrona piosenkarki! Zobaczcie sami!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry