„Milionerzy”: Blamaż Agnieszki Dygant i Tomasza Karolaka! Nie wygrali ani złotówki!

2 grudnia 2022
Przez: : M.J

Specjalny odcinek Milionerów za nami. Naprzeciwko Huberta Urbańskiego zasiedli Wojciech Malajkat i Jacek Borusiński oraz Agnieszka Dygant i Tomasza Karolak. O ile pierwszej parze udało się uzbierać niezłą sumkę, to Karolak i Dygant nie popisali się w programie, bo polegli na drugim pytaniu.

Specjalny odcinek Milionerów

Mikołajkowy odcinek programu Milionerzy stał się już tradycją. Raz do roku w specjalnym wydaniu teleturnieju biorą udział gwiazdy, które grają na rzecz podopiecznych fundacji TVN.

Po raz kolejny w programie pojawili się aktorzy ze świątecznego hitu Listy do M.5 i tym razem zbierali pieniądze na budowę centrum psychiatrii. Jako pierwsi o milion złotych zagrali Wojciech Malajkat i Jacek Borusiński. Zaznaczmy, że aktorzy poradzili sobie znakomicie, bo konto fundacji TVN zasiliła kwota 250 tysięcy złotych. Niemniej jednak nie można tego samego powiedzieć o Agnieszce Dygant i Tomaszu Karolaku. Duet nie poradził sobie z drugim pytaniem, mając do wykorzystania wszystkie trzy koła ratunkowe. Jak brzmiało?

ZOBACZ TAKŻE: Katarzyna wygrała MILION ZŁOTYCH! Zdradziła, co zrobiła z pieniędzmi!

Dygant i Karolak odpadli na drugim pytaniu

Zdecydowanie Karolak i Dygant nie popisali się w programie, którego gospodarzem jest Hubert Urbański. Para poległa już na drugim pytaniu, które dotyczyło włoskiego zwrotu “dolce far niente”.

Gdzie najprędzej doświadczymy tego, co Włosi nazywają dolce far niente?” – brzmiało pytanie za 1000 złotych.

A. na wakacjach
B. w więzieniu
C. u dentysty
D. w pracy

Aktorzy zaczęli prowadzić głośną dyskusję i nie ukrywali, że są na bakier z językiem włoskim. W ich teorii wyraz “dolce” miał oznaczać słodycz i szybko doszli do wniosku, że chodzi o dentystę. Nie wiadomo dlaczego poszli takim tokiem myślenia, bo jak już wiemy, powyższy zwrot oznaczał „słodkie nicnierobienie”, czyli prawidłową odpowiedzią była A – Na wakacjach.

Karolak i Dygant zaznaczając odpowiedź C, musieli przełknąć gorycz porażki i studio Milionerów opuścili z pustymi rękami.

Ale wieś… – podsumował Karolak.

To przeze mnie, ale ja się tu doszukiwałam podstępu – dodała Dygant.

Znaliście odpowiedź na to pytanie?

Źródło: Facebook / TVN

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej