„Milionerzy”: Hubert Urbański nie wytrzymał i naruszył regulamin programu

6 października 2022
Przez: : W.M.

W ostatnim odcinku Milionerów doszło do nietypowej sytuacji. Po tym, jak uczestniczka zrezygnowała z gry, Hubert Urbański, aby zaspokoić swoją ciekawość, złamał regulamin programu.

W czwartkowym 575 odcinku teleturnieju Milionerzy grę kontynuowała Pani Anita, które pierwsze problemy napotkał już w pytaniu za 2 tys. złotych. Uczestniczka nie znała poprawnej odpowiedzi na pytanie i już wówczas musiała skończyć z pierwszego koła ratunkowe i o pomoc poprosiła publiczność.

Zobacz także: Padło kłopotliwe pytanie w Milionerach. Publiczność w studio nie wytrzymała i wybuchła śmiechem

Ostatecznie pani Anita doszła w Milionerach do 9 pytania za 125 tys. złotych, które brzmiało:

Co nie jest prawdą o gliście ludzkiej?

A. dożywa w nas 20 lat,

B. kopuluje w jelicie cienkim,

C. samica jest większa od samca,

D. składa ok. 200 tys. jaj na dobę

Zawodniczka nie znała poprawnej odpowiedzi, jednak przeczuwała, żeby dobrym wyborem mógł być wariant „A”. chociaż kobieta mogla wykorzystać jeszcze jedno koło ratunkowe – „telefon do przyjaciela”, nie zdecydowała się na ten krok. Nie chciała także ryzykować i podziękowała prowadzącemu za dalszą grę.

Urbański naruszył regulamin programu

Chociaż Hubert Urbański sugerował pani Anicie, iż może zadzwonić do przyjaciela, którym był jej mąż, zawodniczka, nie chciała kontynuować gry i ostatecznie wygrała 75 tys. złotych. Jak tłumaczyła, jej mąż i tak nie znałby poprawnej odpowiedzi.

„Wiem, że on i tak nie będzie znał odpowiedzi na to pytanie, zbyt dobrze znam swojego męża”

Prowadzący z wyraźnym zawodem oznajmił, że pani Anita nawet nie dała szansy wykazać się wiedzą swojemu mężowi, dlatego za jej zgodą postanowił sprawdzić, czy mężczyzna znał odpowiedź na pytanie i zadzwonił do niego po definitywnym zakończeniu gry przez uczestniczkę

„Dzwonię do ciebie pozaregulaminowo, bo gra jest już zamknięta, ale jestem strasznie ciekaw, czy jakby Anita zadzwoniła do ciebie, czy wygrałaby z twoją pomocą więcej pieniędzy”

Po odczytanie przez prowadzącego pytania i wariantów odpowiedzi mąż Pani Anity potwierdził, że faktycznie nie wie, jaka jest właściwa odpowiedź na pytanie o glistę ludzką. Tym samym potwierdziły się słowa zawodniczki, a Hubert Urbański zaspokoił widzów, jak i swoją ciekawość.

„Ok, czyli wyszło na twoje, dobrze znasz swojego męża” – powiedział Ubrański

źródło: TVN/Facebook

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej