„Milionerzy”: Zabawna wpadka na wizji. Urbański z trudem zachował spokój

7 sierpnia 2022
Przez: : W.M.

Okres wakacyjny to czas, kiedy telewizja nie emituje nowych odcinków seriali czy programów. Podobnie jest z teleturniejem Milionerzy. Produkcja postanowiła przypomnieć swoim widzom ciekawy fragment wyemitowanego jakiś czas temu odcinka Milionerów. Hubert Urbański z nieukrywanym trudem powstrzymywał się od śmiechu.

Odcinek Milionerów

Teleturniej Milionerzy po latach przerwy powrócił na antenę TVN w 2017 roku. Niezmiennie show prowadzi niezastąpiony Hubert Urbański, który nie tylko czyta uczestnikom pytania, ale także wspiera w drodze do walki o milion złotych.

Jakiś czas temu widzowie oglądać mogli odcinek z udziałem pana Wiktoria, który bezbłędnie odpowiadając na wcześniejsze pytania, doszedł do momentu, w którym mógł wygrać 125 tys. złotych. Uczestnik nie znał jednak odpowiedzi na kolejne pytanie, dlatego postanowił wykorzystać koło ratunkowe – telefon do przyjaciela, który z zawodu był lekarzem.

Prowadzący witając się z przyjacielem Wiktora, na początku rozmowy nie zdradził, o jaką sumę walczy uczestnik. Urbański był bowiem ciekawy, jak umiejętności zawodnika oceni jego przyjaciel.

„O ile w tej chwili gra pieniędzy?” – zapytał prowadzący

„Jak znam Wiktora, to myślę, że tak gdzieś 500 zł” – odpowiedział przyjaciel uczestnika

Słowa mężczyzny wywołały salwę śmiechu, sprawiając, że nie tylko Wiktor, ale i wszyscy w studiu parsknęli śmiechem. Gdy Hubert Urbański zdradził, że uczestnik walczy nie o 500 złotych, a o 125 tys. złotych, przyjaciel krótko skwitował:

„O k**wa”słuchać było w studio

Prowadzący próbował zachować powagę jednak, jednak i z jego twarzy łatwo było wyczytać, że jest mocno rozbawiony całą sytuacją.

Milionerzy pytanie o liście

Gdy Hubert uspokoił rozbawione w studio osoby, Wiktor w końcu mógł przeczytać swojemu przyjacielowi pytanie:

Czego liście są owłosione od spodniej strony, podłużne, wąskie i zwężają się na obu końcach

a) Dębu szypułkowego

b) Wierzby białej

c) Kasztanowca czerwonego

d) Lipy szerokolistnej

Niestety przyjaciel Wiktoria nie znał odpowiedzi na pytanie i pożegnał się z uczestnikiem słowami „Mordo, nie mam pojęcia”.

Pan Wiktor, mimo iż również nie znał odpowiedzi na pytanie, postanowił zaryzykować i poprosił Urbańskiego o zaznaczenie odpowiedzi „D”, która ostatecznie była błędna. Poprawą odpowiedzią na pytanie o kształt i wygląd liści była odpowiedź „B”.

Prowadzący Milionerzy
Hubert Urbański/fot. AKPA

źródło: Facebook Milionerzy

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej