Miłość Ivana i Ani kwitnie. W planach… oświadczyny?

19 stycznia 2021
Przez: : W.M.

Para, która poznała się w programie „Hotel Paradise” i wciąż jest razem, odwiedziła studnio „Dzień Dobry TVN”, gdzie opowiadali o swoim związku. Jak się okazuje, miłość Ivana i Ani kwitnie z dnia na dzień.

Czyżby uczestnik reality-show już niebawem miał oświadczyć się swojej ukochanej? „Jestem przygotowany na to w każdym momencie” – zapewnił Ivan w DDTVN

Finał drugiej polskiej edycji program „Hotel Paradise” odbył się kilka miesięcy temu. Reality-show doświadczyło widzom wielu skrajnych emocji, a już niebawem na ekranach pojawi się kolejna nowa edycja. Tym razem program nagrywany będzie w zupełnie nowym miejscu, a konkretnie na Zanzibarze.

Ivan Yevtushenko i Anna Matyasek to jedyna para, która poznała się w drugim sezonie programu i wciąż jest razem. Mimo iż nad ich związkiem jeszcze podczas obecności w rajskim hotelu pojawiły się czarne chmury, oni udowodnili, że połączyło ich silne i gorące uczucie.

Miłość Ivana i Ani kwitnie. W planach… oświadczyny?

Kilka dni temu Ivan i Ania byli gości programu śniadaniowego „Dzień Dobry TVN”. Zakochani pojawili się w studio i opowiadali prowadzącym oraz widzom przed ekranami telewizorów o swojej miłości, która jak przekonują, była od pierwszego wejrzenia. Mimo iż Ania i Ivan opuścili programu jak zwycięzcy, wygrali coś znacznie cenniejszego.

„Przede wszystkim wygraliśmy siebie, miłość” – powiedział Ivan

„I to jest najpiękniejsze w tym wszystkim” – dodała Ania

Zakochani przyznali, że od powrotu z Bali mieszkają wspólnie w Gdańsku, gdzie pielęgnują swoje uczucie. Ivan i Ania zapytani zostali również o dalsze etapu ich związku, na co mężczyzna zagadkowo odpowiedział, że o tym będzie informować w odpowiednim czasie. Czyżby Ivan miał w planach już niedługo oświadczyć się ukochanej?

„Jestem przygotowany na to w każdym momencie” – dodał w DDTVN

Spodziewaliście się, że związek Ani i Ivana okaże się tak silny? Zakochanym życzymy wszystkiego, co najlepszego!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz