Połącz się z nami

Miłość Rafała i Gabriela kwitnie! Kryzys zażegnany?

Rafał i Gabriel

Z życia gwiazd

Miłość Rafała i Gabriela kwitnie! Kryzys zażegnany?

Rafał i Gabriel przeżywali ostatnio trudny czas. Dziś jednak ich fanów czekała niemała niespodzianka. Jak się okazuje, Rafał i Gabriel na nowo są razem i nie odstępują siebie na krok. Tylko zobaczcie, jak ich miłość kwitnie na pierwszym wspólnym selfie po dłuższej przerwie! Miłość Rafała i Gabriela kwitnie!

View this post on Instagram

Miłego wieczoru ❤️💋😈 #gabrielseweryn #rafalgrabias #króloweżycia #ttv

A post shared by GabrielSeweryn (@gabriel_seweryn) on

Rafał i Gabriel to dwa, niezwykle barwne ptaki z Głogowa. Mężczyzn zakochanych w sobie po uszy poznaliśmy w popularnym programie „Królowe Życia”. To właśnie tam zyskali popularność i sympatię widzów. Dziś zajmują stabilne miejsce w świecie polskiego show-biznesu.

Profile obu mężczyzn są niezwykle chętnie obserwowane w mediach społecznościowych. Zarówno Gabirel, jak i Rafał mają ogromną rzeszę fanów – profil Gabriela śledzi 220 tysięcy fanów, natomiast Rafała 179 tysięcy!

W ostatnich miesiącach nad związkiem mężczyzn zbierały się czarne chmury. W sieci aż huczało o rozstaniu panów. Jak się jednak okazało, spowodowane było ono psychofanem, który uprzykrzał im życie.

By uniknąć problemów i sytuacji, w których dochodziło nawet do rękoczynów, mężczyźni postanowili zamieszkać osobno na pewien czas.

Ostatnio natomiast informowaliśmy Was, że kryzys w ich związku został zażegnany, a Rafał i Gabriel znów pokazują się publicznie razem! TUTAJ możecie zobaczyć , jak w jednym z warszawskich klubów świętowali urodziny Gabriela. Fani  cieszyli się z takiego obrotu sprawy. W komentarzach trzymali kciuki, by mężczyźni mogli na nowo być razem.

Miłość Rafała i Gabriela kwitnie!

Dla fanów pary mamy bardzo dobre informacje! Przypuszczenia okazały się prawdą, a Rafał i Gabriel na nowo mogą być razem! Teraz, na jednym z najnowszych wpisów u Gabriela zostało udostępnione wspólne zdjęcie mężczyzn. Jadąc windą zdecydowali się na urocze selfie.

„Dawno nas razem tu nie było ❤️ Miłego wieczoru .#gabrielseweryn #rafalgrabias #ttv” – skomentowali fotografię.

Fanów zachwycił ten widok. W komentarzach nie ma końca pozytywnych słów w ich stronę:

„Super , ze razem 😍”

„Fajnie, że znów jesteście❤️❤️😘😍💋”

„Pieknie razem wyglądacie ❤️”

„Super Panowie wyglądacie Razem❤️”

„Aaaaa moja ulubiona para 😻😻😻”

Wiele wskazuje na to, że to początek ich wielkiego powrotu! Czekamy z wielką niecierpliwością na kolejne ich wspólne zdjęcia! A Wy?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry