Miłosz z “Hotelu Paradise 4” nagrał piosenkę – w tekście nawiązał do relacji z Wiktorią?

29 października 2021
Przez: : MC

Miłosz z Hotelu Paradise opublikował swoją nową piosenkę w dniu, w którym wyemitowano odcinek z jego odejściem. Internauci zwrócili uwagę na tekst utworu. Czyżby tyczył się relacji z Wiktorią?

Miłosz w Hotelu Paradise 4

Hotel Paradise

Hotel Paradise doczekał się aż 4 edycji. Obecnie trwające show gromadzi przed szklanymi odbiornikami mnóstwo widzów, którzy z zapartym tchem śledzą losy uczestników.

Przypomnijmy, że ostatni odcinek przyniósł ogrom emocji. Bohaterowie wzięli bowiem udział w grze, która niosła ze sobą spore ryzyko. Każdy wybierał losową muszelkę, na której znajdowała się informacja o wygranej. Prócz romantycznych randek, przejażdżki quadem znalazło się zakończenie przygody z programem. Ten los wyciągnął Miłosz, przez co musiał pożegnać się z rajskim hotelem.

Zobacz także: Miłosz po programie tworzy związek z Wiktorią?

Emocji nie brakowało, a Wiktoria, która tworzyła parę z Miłoszem zalała się łzami.

Miłosz Pesta

Miłosz z Hotelu Paradise nagrał piosenkę

W czwartek, niedługo po emisji odcinka Hotelu Paradise, w którym dowiedzieliśmy się, że Miłosz opuszcza program, uczestnik opublikował na swoim kanale nową piosenkę. Utwór skupia się na przygodzie, którą przeżył w trakcie programu. Co więcej, w teledysku pojawiają się kadry z rajskiego hotelu i występują uczestnicy show.

W tekście piosenki możemy usłyszeć:

“Przyjechałem tu po forsę, z miłością była klapa. Serce zabiło mocniej, aż się powiększyła klata. Paradise to emocje, ciągle tu chcemy wracać, a zło zamieni się w Hakuna Matata”

Słuchacze domniemają, że słowa te mogą odnosić się do relacji z Wiktorią.

Piosenka Miłosza spotkała się z niezwykle ciepłym odbiorem, a internauci zasypali sekcję komentarzy swoimi opiniami. Wśród nich czytamy:

“Lepsze od tej obecnej pioseneczki z czołówki hotelu paradise. Miłosz i Mateusz są najlepsi ,wymiatają .Mam nadzieję,że Wasze pary będą w finale !!!! Wasze osoby najszczerzej wypadają w całym tym czwartym sezonie”

“Nuta i teledysk pierwsza klasa!!! Oby przywrócili Ciebie do hotelu i wygracie to z Wiką!!! Trzymam kciuki za dalszą Twoją karierę muzyczną i nie tylko :D”

“Jaki luz bije z tego teledysku♥️♥️♥️ uwielbiam Cię❤️”

Utwór wraz z teledyskiem możecie zobaczyć poniżej:

A jak Wam podoba się piosenka Miłosza?

źródło: Instagram Miłosza z Hotelu Paradise, Youtube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej