Mirosław Zbrojewicz: [wiek, rodzina, W lesie dziś nie zaśnie nikt]

22 stycznia 2020
Przez: : KS

Mirosław Zbrojewicz to aktor, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Mimo, że w filmach często wciela się w czarne charaktery, może pochwalić się dużym gronem fanów. Pojawił się również w horrorze polskiej produkcji z Julią Wieniawą. Co wiadomo na jego temat?

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez Sylwia Juszczak-Krawczyk (@sylwia_juszczak_krawczyk)

Mirosław Zbrojewicz: wiek

Zbrojewicz w tym roku będzie obchodził swoje 62. urodziny. Na świat przyszedł 25 lutego 1957 roku w Warszawie. Tam też ukończył studia na Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej. Jest aktorem nie tylko filmowym, ale także teatralnym. W teatrze zadebiutował od razu po skończeniu szkoły i od tego czasu pozostaje aktywny zawodowo.

Mirosław Zbrojewicz: filmy

Oprócz spektakli teatralnych wystąpił w wielu serialach i produkcjach kinowych. Między innymi, telewidzowie mogli oglądać go w Sforze, Klanie, Trzecim oficerze oraz Odwróceni. Ojcowie i córki. Ponadto, zagrał w znakomitych polskich filmach: Chłopaki nie płaczą, E=mc2, czy Sztos 2. Na swoim koncie ma także epizodyczne role w telewizyjnych produkcjach. Zajmuje się także dubbingiem.

Aktor zagrał również w jednym z najbardziej oczekiwanych filmów w 2020 roku. Horror W lesie dziś nie zaśnie nikt to produkcja, w której pojawiły się zarówno młode gwiazdy, ale także weterani polskiej filmografii. Między innymi zobaczymy tam Julię Wieniawę, Wiktorię Gąsiewską, ale także Piotra Cyrwusa i Olafa Lubaszenko.

Zobacz także: Kiedy druga część w Lesie dziś nikt nie zaśnie?

Mirosław Zbrojewicz: rodzina

Jego żoną jest Barbara Zbrojewska. Mają syna Mateusza, który nie ukrywa, że jest homoseksualistą. W jednym z wywiadów przyznał, że jego małżonka miała problemy z zaakceptowaniem całej sytuacji. Jednakże on, przyjął wszystkie fakty z chłodną głową. Internauci bardzo aktynie komentowali te wieści, nie brakowała nawet ostrych słów.

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez Dreamteam Agencja Aktorska (@dreamteam_agencja_aktorska)

Mirosław Zbrojewicz: Instagram

Mężczyzna nie należy do grona aktorów, którzy prowadzą własny profil na Instagramie. Znacznie bardziej ceni sobie prywatność i pracę zawodową. Liczba jego fanów świadczy o tym, że aby być docenionym nie trzeba pozować na ściankach i informować na bieżąco o swoim życiu.

źródło zdjęć: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz