Połącz się z nami

Misha Kostrzewski:[wiek, kariera, siostra, You Can Dance, Instagram]

Opisy gwiazd

Misha Kostrzewski:[wiek, kariera, siostra, You Can Dance, Instagram]

Misha Kostrzewski to tancerz, któremu udało się zrobić karierę nie tylko w kraju, ale także zagranicą. Okazuje się, że w życiu prywatnym jest bratem jeden z największych polskich celebrytek. Co więcej, niebawem zasiądzie w jury znanego tanecznego programu w nowej niż dotychczas wersji. Jeśli jesteście ciekawi, co jeszcze o nim wiadomo, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Misha Kostrzewski: wiek

Co ciekawe, mężczyzna tak naprawdę ma na imię Michał, jednakże do użycia weszło Misha ze względu na to, że jego wielkim autorytetem był rosyjski tancerz Misha Baryshnikov. Niewątpliwie, wielu internautów może zdziwić ten fakt, ale tancerz jest starszym bratem Małgorzaty Rozenek-Majdan. Niestety, na co dzień mieszkają z dala od siebie i nie są tak popularnym rodzeństwem, jak inne gwiazdy znane w polskim show biznesie. Nie da się ukryć, że mężczyzna jest bardzo przystojny. Niektórzy w jego urodzie doszukują się porównania do Brata Pitta lub Mela Gibsona.

Zobacz także: Co wiemy o tancerce i nowej jurorce You Can Dance Klaudii Antos?

Misha Kostrzewski: kariera

Okazuje się, że bart Małgorzaty Rozenek-Majdan, jest tak jak ona absolwentem szkoły baletowej. W sieci możemy także dotrzeć do informacji, że przez wiele lat występował jako tancerze w solista w Monte Carlo. Jeszcze do niedawna w tej samej roli występował w Lyonie. Oprócz tego, jest także choreografem. Dotychczas, jego nazwisko jest dużo bardziej znane zagranicą, choć być może po udziale w polskim programie telewizyjnym fakt ten ulegnie zmianie.

Rozenek eksponuje figurę w bikini
Młodszą siostrą Mishy Kostrzewskiego jest Małgorzata Rozenek-Majdan

Misha Kostrzewski: You Can Dance

Już jesienią 2021 roku na antenie TVP premierę będzie miał program You Can Dance – Nowa generacja. Niewątpliwie, część telewidzów pamięta go ze stacji TVN. Jednakże, tym razem zasady będą nieco zmienione. O szansę na wygraną, tym razem będą walczyć młodzi tancerze w wieku od 8 do 13 lat. W jury prócz Kostrzewskiego zasiądzie Agustin Egurrola oraz Klaudia Antos.

Misha Kostrzewski: Instagram

Tancerz prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @mishakostrzewski. Jeśli chcecie dowiedzieć się o nim więcej, koniecznie tam zajrzyjcie!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry