Miss mundialu niczego się nie wstydzi! Ivana Knoll kusi i nie zostawia wiele dla wyobraźni!

2 lutego 2023
Przez: : M.J

Chorwacka fanka piłki nożnej, która podczas mistrzostw świata w Katarze została okrzyknięta miss mundialu nie daje o sobie zapomnieć. Tym razem modelka pokazała się niemal w całej okazałości, a koło jej ponętnych kształtów ciężko przejść obojętnie. To zapewne widok, który spodoba się niejednemu mężczyźnie. Czy jednak nie za odważnie?

Miss mundialu w Katarze

Można śmiało powiedzieć, że jest to już niepisana tradycja mistrzostw świata, podczas których tworzony jest konkurs na najpiękniejszą kibickę. Podczas mundialu w Katarze serca fotoreporterów skradła Chorwatka Ivana Knoll. Była Miss Chorwacji stała się nie tylko jedną z gwiazd piłkarskich rozgrywek, ale także doskonale potrafi wykorzystać swoje pięć minut sławy.

ZOBACZ TAKŻE: Oto Miss Mundialu 2022! Chorwacka piękność może zostać surowo ukarana!

Chorwatka od samego początku wzbudzała ogromne kontrowersje swoimi odważnymi stylizacjami. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że zeszłoroczne mistrzostwa świata w piłce nożnej miały miejsce w bardzo konserwatywnym państwie. Poczynania Ivany Knoll były bardzo ryzykowne, jednak koniec końców może mówić o sporym szczęściu, bo wszystko obyło się bez problemów, a słuch o ponętnej Chorwatce nadal nie ginie.

Ivana Knoll pokazała więcej niż dotychczas

Miss Chorwacji nie przestaje kusić swoich obserwatorów w mediach społecznościowych. Warto podkreślić, że profil Ivany obserwuje już 3,5 miliona internautów. To właśnie tam kobieta wrzuca swoje gorące fotki, a ostatnie pokazują, że mało czego się wstydzi.

Wyeksponowała na nich swoje ponętne kształty w bardzo skąpym stroju kąpielowym, który nie pozostawia zbyt wiele dla wyobraźni.

Przeglądając profil Chorwatki natrafimy na sporo fotek rozgrzewających wyobraźnię. Zdecydowanie wie ona, jak przyciągnąć wzrok internautów i nie może narzekać na brak zainteresowania. Warto także podkreślić, że w jednym z wywiadów Knoll przyznała, że nigdy nie ingerowała w swoją urodę. Pośladki i usta są zasługą dobrych genów. Pojawiały się także zarzuty, że nie płaciła za udział w meczach podczas mistrzostw świata w Katarze. Na to także poznaliśmy odpowiedź, bo jak wyjawiła Ivana Knoll, za własne pieniądze kupiła bilety na mecze swojej reprezentacji.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej