Miss Polski 2020 – kiedy odbędzie się gala i kto wystąpi na scenie?

11 stycznia 2021
Przez: : MC

Przed nami 31. finał Miss Polski 2020. Gala odbędzie się już 17 stycznia, a podczas niej nie zabraknie atrakcji. Z powodu pandemii koronawirusa, tegoroczny konkurs piękności odbędzie się na nieco innych warunkach. Poznajcie szczegóły!

Konkurs Miss Polski organizowany jest od 1990 roku i co roku cieszy się ogromną popularnością. W tym roku w finale udział wezmą 24 przepiękne kobiety. Połowa z nich została wybrana przez internautów, którzy oddawali głosy na swoje faworytki, natomiast kolejne 12 wybrało jury konkursu.

Zobacz także: Miss Polonia pokazała gorące zdjęcie w stringach! Jest na co popatrzeć!

Miss Polski 2020 – kiedy odbędzie się gala i kto wystąpi na scenie?

Pandemia koronawirusa nie odpuszcza, dlatego będzie to pierwszy w historii konkurs piękności bez udziału publiczności. Gala odbędzie się już 17 stycznia o godzinie 20:00 na antenie Polsatu. Finalistki zaprezentują się w kilku pokazach, w tym w kolekcji casual od Violi Piekut, strojach kąpielowych Self Collection, odzieży termicznej od Brubeck oraz w sukniach ślubnych i wieczorowych również od Violi Piekut. Galę poprowadzą niezastąpieni: Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Języna, natomiast krótkie wywiady z backstage’u przeprowadzi Agnieszka Hyży, finalistka Miss Polski 2005.

Co ciekawe, podczas tegorocznego konkursu w jury zasiądą same kobiety! Pierwszą z nich jest Ewa Wachowicz – była Miss Polonia, III wicemiss świata na Miss World oraz laureatka World Miss University. Kandydatki oceniać będzie również Anna Wyszkoni, która niegdyś otrzymała tytuł Miss Nastolatek. Kolejną jurorką jest Viola Piekut, wybitna projektantka, której stroje zobaczymy na gali. W gronie jurorek nie zabranie także Joanny Liszowskiej, jednej z najpopularniejszych aktorek w naszym kraju. Obok znanych gwiazd zasiądą także byłe laureatki konkursu: Olga Buława, Katarzyna Krzeszowska, Magdalena Kadiborska i Elżbieta Sawerska.

Podczas gali Miss Polski 2020 nie zabraknie występów znanych gwiazd. Na scenie zaśpiewa Kortez, Paweł Domagała, Anna Wyszkoni, a także była Miss Supranational 2011, Monika Lewczuk.

Planujecie oglądać finał Miss Polski 2020? Macie już swoją faworytkę?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej